Назви концентрований і розбавлений вказують лише, на ступінь розчиненості речовини, що міститься в даній кількості розчинника, і нічого не вказують на ступінь його насичення.
Объяснение:У хімії розчини умовно поділяють на концентровані й розведені. Розчин, у якому міститься багато розчиненої речовини і, відповідно, мало розчинника, називають концентрованим.Наприклад, розсіл — це концентрований розчин кухонної солі, а цукровий сироп — концентрований розчин цукру. У розведеному розчині міститься мало розчиненої речовини. Підсолений суп і несолодкий чай із цукром є прикладами розведених розчинів.
ответ:озчин, у якому речовина ще може розчинятися за певної температури, називають ненасиченим.Ненасиченим, наприклад, буде розчин, отриманий додаванням 5 г кухонної солі (приблизно одна чайна ложка) на 100 г води.Розчин, у якому за певної температури речовина більше не розчиняється, називають насиченим. У насиченому розчині вміст розчиненої речовини є максимальним за певних умов. Наприклад, розчинність кухонної солі за кімнатної температури становить 36 г на 100 г води, отже, для приготування насиченого розчину потрібно розчинити 36 г солі у 100 г води. Більшу кількість солі за цих умов розчинити вже неможливо.
Объяснение:
Удельная теплота плавления показывает, какое кол-во теплоты необходимо для полного превращения 1 кг вещества из твердого состояния в жидкое, взятого при темп. плавления
(количество теплоты, которое необходимо сообщить одной единице массы кристаллического вещества в равновесном изобарно-изотермическом процессе, чтобы перевести его из твёрдого (кристаллического) состояния в жидкое (то же количество теплоты выделяется при кристаллизации вещества).)
λ=Q:m
λ — удельная теплота плавления,
Q — количество теплоты, полученное веществом при плавлении(или кристолизации).
m-масса плавящегося (кристаллизующегося) вещества.