М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ValeriaBezzubik
ValeriaBezzubik
24.01.2020 20:45 •  Литература

Извините за плохое качество продолжение смотреть в профиле

зарание

👇
Открыть все ответы
Ответ:
anastasijamak
anastasijamak
24.01.2020
Я на 4 и 5 отвечу. Герасим любил собаку потому что у герасима была девушка татьяна барыня приказала чтобы Татьяна и Капитон должный пожениться Татьяна с Капитаном ушла в деревню а Герасим один . Потом когда Герасим гулял по улице он увидил собачку в лужи она со всех сил пыталась выйти с лужи но она не могла , потом Герасим выйти из лужи она всё дрожала глаза не открывались была в черно белую полоску . Герасим назвал эту собаку муму немые могут только мычать как коровы . Муму слушалась Герасима Гервсим давал молоко .это 4 вопрос . Герасим утопил Муму потому что барыня приказала чтобы он её ну типа задушил Гаврила приказал чтобы за Гер асимом приследили . Герасим пошел в ресторан и дал Муму молоко с хлебом. Потом он пошел звял лодку ушел долеко и он взял Муму и утопил потом Гавриле все расскозали а Гаврила сказал барыне чьо Герасим утопил собоку . Когда у Герасима небыло никого он ушел в деревню.
4,4(54 оценок)
Ответ:
alinaby13
alinaby13
24.01.2020

ответ: Ось твір, якщо щось не так то можете відкорегувати

Объяснение:

Недавно, я прочитала (прочитав) новелу Р. Акутагави «Павутинка». В ній розповідається про те, як Будда, шо сидів у саду побачив грішника. Цей грішник мав за що мучитись, так як він убив багатьох людей, крав і обманював. Але одного разу, цей грішник зробив добро. Коли він ішов лісом, то побачив на стежці павука і вже був готовий його роздавити, але потім зупинився і подумав «Але, його ж немає за що вбивати. Хай собі живе, всі ж хочуть жити». Цей вчинок, як я вважаю був благородний, і хороший. Тому, Будда вирішив витягти того грішника із пекла і подав йому ниточку. Тонісіньку ниточку, я якщо бути точніше, то це була павутинка. Біла, срібляста та блискуча павутинка. Коли грішник побачив ту павутинку, то він міцно вхорився за неї і почав повзти вгору. Він повз і повз, доки не зупинився, адже дуже стомився. Герой був дуже високо над тим пекельним озером, але до раю теж іще не добрався. Йому лишилось зовсім трішки. Але, побачивши що там, внизу вгору повзуть ще сотні грішників, які теж хочуть вибратись, Кандата, так звали головного героя, гукнув «Стійте! Це моя павутинка! Злізьте з неї, тому що вона порветься і я не зможу звідси вибратись!». Після цих слів, павутинка розірвалась прямо над головою Кандати і всі тисячі грішників знову впали в озеро.

Будда, котрий хотів йому до дуже розчарувався, тому що хотів віддячити йому добром за добро, але зрозумів що Кандата який був, то такий і залишився.

Такий вчинок прекрасно показує, шо людина не може змінитися і стати доброю тільки з одного вчинку. Щоб бути добрим і щоб змінити свій характер і свій погляд на навколишній світ плтрібно багато досвіду. Адже змінитися дуже важко, але для когось зміна характеру і дій може бути нням.

Мені дуже сподобалась ця новела, вона дуже гарно описує навколишній світ, людей та їх вчинки.

4,5(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ