ответ:
заблудившийся охотник в ночи набредает на крестьянских , которые сидят у костра, стерегут лошадей и рассказывают друг другу страшные о леших, русалках, домовых и прочей нечисти.
действие происходит в российской империи, в чернском уезде тульской губернии. повествование ведётся от первого лица. деление пересказа на главы — условное.
«прекрасный июльский день»
летние дни, когда погода установится, — прекрасны. утро — ясное, лучезарное. к полудню небо покрывается лёгкими золотисто-серыми облачками, из которых изредка сеется мелкий тёплый дождик. перед вечерней зарёй облачка исчезают, а солнце закатывается так же спокойно, как и взошло на небо.
охотник заблудился
именно в такой день рассказчик охотился на тетеревов.

рассказчик — мужчина с ружьём, сумкой для дичи и собакой; имя его в рассказе не упоминается
под вечер он возвращался домой и неожиданно заблудился.
«да где же это я? » — повторил я опять вслух, остановился в третий раз и вопросительно посмотрел на свою жёлто-пегую собаку дианку.
взойдя на высокий, резко обрывающийся холм, он увидел под собой огромную равнину, которую широкая река. рассказчик наконец узнал местность — в округе её называли бежиным лугом.
Тіло жовте, Серце чорне: Тіло мовчить, А серце говорить. (Олівець) Тоненьке, кругленьке, Серце чорненьке. Хто на його слід погляне, Думку його взнає. (Олівець) Чорний Іван, Деревяний каптан, Де носом проведе, Там помітку кладе. (Олівець)
Сталевий коник по білому полю бігає, За собою чорні сліди залишає. (ручка) У пеналі в неї дім, Поряд з олівцем у нім. Може цифри рахувати І перекази писати. (ручка)
о в клітинку, то в лінійку, Написати тут зумій-но, І намалювати дещо зможеш, Називаюся я … (зошит) *** Чи в лінійку, чи в клітинку, Чистим був, та за хвилинку Мерехтить від цифр та літер. Здогадались, що це, діти? Ручці він говорить Це шкільний учнівський… (зошит) *** В ньому я пишу весь час І не тільки я – весь клас! Пишем гарно, як один! Бо «обличчя учня» він. (Зошит)
Її шанує кожен. Вона повідать може Про все на світі білім І дорослому і дітям… До знань веде доріжка, Коли з тобою ………..(книжка)
Водить дружбу з олівцями, Зошитами, папірцями. На малюнку щось не те? Вмить вона його зітре! Якщо їй роботу дати, даремно трудився олівець. (гумка)
У портфелі є хатинка — ручки там живуть, резинка, клей, лінійка, кутники́ — школярів помічники. (Пенал) *** Кожен учень мене має, В мене олівці складає. Мабуть, ти мене впізнав? Ну звичайно! Я (пенал)
Головою обертає, Землю нашудобре знає, Нам показує держави Ріки, гори, океани. (Глобус)
Розклад добре знаю я І домашнє завдання. На сторіночках – оцінки Кожного шкільного дня! (Щоденник)
Джерело: https://dovidka.biz.ua/zagadki-pro-olivets-zoshit-ruchku/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
Объяснение: