М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
эля792
эля792
15.12.2022 21:58 •  Литература

Дон Кіхот мрійник чи божевільний? Твір роздум

👇
Ответ:
макс3094
макс3094
15.12.2022

Свій роман «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот з Ламанчі» Мігель де Сервантес задумував як пародію на популярні в ті часи лицарські романи. Головний герой твору зібрав цілу бібліотеку подібних романів, через читання яких він з рештою і збожеволів.

Свій задум письменник втілив настільки майстерно й успішно, що за короткий час роман про Дон Кіхота вийшов далеко за межі пародійних романів. Це й зрозуміло, адже в ньому автор не тільки висміяв сумнівне за своєю користю захоплення підвищеними лицарськими романами, а й докладно розкрив та розкритикував суспільні відносини часів середньовіччя, показав ханжество і лицемірство буржуазії.

Головний герой роману «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот з Ламанчі» був настільки одержимий своїм бажанням встановити справедливість у всьому світі, що щиро повірив у свою велику місію у уявив себе справжнім лицарем. Адже героям його улюблених романів про лицарів було так легко встановлювати справедливість, подорожувати з мечем і забралом та боротися зі злом! Тим більше, що все це робилося безкорисно, в ім’я Прекрасної Дами.

Здавалося б, п’ятдесятирічний лицар Дон Кіхот, його смішні облаштунки, його старий і немічний кінь та занадто раціональний зброєносець Санчо Панса повинні викликати тільки сміх. Та вусе було б саме так, якби не було настільки сумним і безнадійним. Мабуть, недарма Сервантес назвав Дон Кіхота Лицарем Сумного Образу.

Дон Кіхота не могли зрозуміти сучасники, з нього сміялися, його закидали камінням і лупцювали. Навіть односельці, які знали Дон Кіхота як щиру та добру людину, були впевнені в тому, що він збожеволів. Хоча, коли він, наприклад, рятував від побиття хазяїном підпаска, божевільним він зовсім не виглядав. Та й відомий вислів Дон Кіхота «Нечемний рицарю, сором битися з тим, хто не може оборонятися» – ніяк не фраза божевільної людини, та й стосувався він не стільки законів лицарства, скільки законів людяності. А коли хазяїн підпаска розповів Дон Кіхотові, що від загальної суми, яку він заборгував юнакові, треба відняти гроші на кровопускання під час хвороби хлопчака та вартість трьох пар черевиків, Лицар Сумного Образу відповів йому на те: «Хай черевики та кровопускання лишаються хлопцеві за побої, що він безвинно терпів од вас». На мій погляд, це сказано занадто виважено і розумно для божевільної, та й навіть для дивакуватої людини.

Мабуть, просто не в той час народився Дон Кіхот, адже серед оточення мандрівного лицаря не було ані гуманістичних принципів, ані шляхетності, ані порядності. Лицаря Сумного Образу Дон Кіхота не розуміли його сучасники, на жаль, не розуміють його й сьогодні. І від цього стає ще сумніше. Невже лицарство ніколи не повернеться і так і залишиться лише у літературних творах? Сподіваюся, що так не станеться і найкращі лицарські традиції повернуться у наше суспільство

Объяснение:

4,8(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Daria1378
Daria1378
15.12.2022
Продолжение от первого Сообщения☝

Сегодня я вышел прогуляться и нашёл маленький росток . Я чуть было не наступил на него,но успел присмотреться.Он был таким маленьким,что мне стало жалко его и я пошёл за досками.Я взял у дедушки несколько ненужных и быстрее побежал к тому месту,чтобы никто не затоптал...Я быстренько построил что то вроде забора и каждый день приходил поливать.
Через месяц я уезжал к тете в другой город и совсем забыл про росток дерева.Я очень волновался и как только вернулся сердце успокоилось...
С ним все было в порядке!
Так я поливал и ухаживал за ним весь год.И вот он уже подрос.Его было не узнать!Из маленького ростка стал небольшим,но деревом!
Так что теперь мое дерево дополняет картину этого чудесного леса!
4,6(61 оценок)
Ответ:
irunadp0a62f
irunadp0a62f
15.12.2022

Рубцов заставляет задуматься над тем что  нужно вселить в себя надежду и найти свою  звезду . Звезда -это не холодное небесное светило ,а вера ,надежда ,мечта ,дарящие тепло и свет в жизни . Рубцов заставить нас любить  свою родину и её природу и веру в свою судьбу. Так же заставляет нас гордиться нашей родиной.  В стихотворении автор показывает нам, что даже вдали от родного края, мы всегда можем мысленно вернуться в город детства, в то место, которое является нашей малой родиной. И для автора это место «во мгле заледенелой», то есть ближе к северу и, скорее всего, для автора «звезда полей» — это Полярная звезда, за которой герой с ранних лет наблюдает.  Стихотворение пронизано нежной грустью , любовь автора к родине передаётся читателю, оставляя неизгладимое впечатление и душевных строк. Так же Рубцов заставляет погасить тревогу  в  душе .

4,7(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ