Основная идея в неотвратимости судьбы или рока, который нельзя обойти или обмануть никакими стараниями. Храбрый и сильный Олег выиграл множество битв и остался невредим. Но Олег суеверен и, услышав предсказание старца, что примет смерь от своего коня, отказывается от коня, заменяет его другим. А когда конь умирает, Олег с грустью смотрит на его останки, рассуждая, что все это было напрасно. В это время из черепа коня выползает ядовитая змея и жалит Олега, в результате чего он умирает. То есть, Олегу вовсе необязательно было бросать любимого коня, это все равно ничего бы не изменило.
Західна модель мислення – лінійна, послідовна, у ній є логічна підпорядкованість частин. Вона залежить не стільки від ситуації, скільки від засадничих ідей, через це постійно заперечує саму себе, щоб не замкнути рух. Значну роль у західному пізнання світу відіграють знання. Філософія була спрямована на пошук істини, під якою розумілась відповідність уявлень суб’єкта змісту предметів і явищ. Закріплювалась усвідомленість реально-практичної діяльності, її структур і норм, що приводило до раціоналізації мислення.
Модель діалогу на Сході – ситуаційна, де немає залежності від причинно-наслідкового зв’язку, але є залежність окремого від ситуації, що постійно змінюється.
Объяснение: