М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aleksandr541
Aleksandr541
29.08.2020 21:39 •  Литература

Какие средства выразительности использует автор, для чего они в стихотворении „почему то в детстве”

👇
Открыть все ответы
Ответ:
agzamov03
agzamov03
29.08.2020

        На мій погляд,  перекладач літературних творів має не тільки «добре» знати мову, а й  відчувати її тонкощі, нюанси, відтінки. Іншими словами він має  вільно володіти як мовленнєвими, так   і стилістичними нормами кількох мов.  Безумовно,  йому необхідно бути ознайомленим  з перлинами літературної творчості  тих народів,  яких він мріє  порадувати своє творчістю.    

   Більш того,  сучасному перекладачу необхідно мати уявлення про принципи лінгвістичного та літературознавчого аналізу.  Було б гарно, якщо він був добре обізнаним з  соціокультурною,  соціолінгвістичною  й лінгвокраїнознавчою  культурою.

     А ще перекладачу важливо мати широкий кругозір і вміти чітко та зрозуміло викладати  думки того автора, чиї твори він перекладає.  

Объяснение:

4,5(32 оценок)
Ответ:
evakuleva
evakuleva
29.08.2020

У романі В. Скотта «Айвенго» виведені два образи прекрасних дівчат — Ровени та Ребекки. Обидві вони молоді, дуже красиві, розумні, виховувалися без матерів. Їх постійно оточувала любов і ласка ближніх, велика розкіш.

Але і соціальний стан, і характери у них різні. По-різному вони поводяться в критичних ситуаціях, по-різному склалася і їхня доля.

Ровена — знатна саксонка, нею опікувався Седрик Ротервудський. Опікун обожнює її, ні в чому не відмовляє і пов’язує з нею свої надії на відновлення  влади саксів. Через це він навіть виганяє свого сина і позбавляє його спадку. Проте Ровена рішуче протистоїть шлюбові без любові з нащадком князівського роду Альтестаном. Потрапивши у полон, дівчина, що звикла до загального поклоніння, втрачає свою волю, плаче. Тільки щасливий випадок рятує її, а потім доля знову посміхається їй і вона стає дружиною коханого лицаря Айвенго.

Ребекка — дочка багатого єврея Ісаака. Її плем’я постійно зазнавало гонінь та принижень. І хоча дівчина виросла, не знаючи ні в чому відмови, все ж зрозуміла, що їй потрібна велика сила волі, знання, «щоб вижити в цьому жорсткому  світі».

Вона навчилася лікувати, допомагала всім, хто цього потребував. У критичні хвилини шукала виходу, і, не знайшовши його, віддала перевагу смерті, а не безчестю. Вона дуже сильна натура. Не знайшовши відповіді на свої сердечні почуття, Ребекка вирішує зайнятися доброчинними справами: лікувати, допомагати страдникам. Вона й далі підтримуватиме честь і гідність свого народу, оберігатиме віру предків.

Ці жіночі образи відіграють значну композиційну роль, допомагають глибше розкрити характери головних героїв та відобразити історичну епоху. Їх краса, розум та доброта облагороджували той жорстокий світ.

4,5(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ