М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vipvip16tk
vipvip16tk
24.05.2022 15:38 •  Литература

с 6,8,10 во маленький принц

👇
Ответ:
tanysha29
tanysha29
24.05.2022
Вы серьезно? Это легкие во Подумайте сами
4,6(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
лауракот
лауракот
24.05.2022

А. Чайковський написав повість «За сестрою» у 1907 році й одразу отримав визнання й популярність за своє творіння. Події твору відбуваються в далекому середньовіччі, коли навала татаро-турецьких загарбників нищівними хвилями нападала на Україну, руйнувала цілі міста й села, катувала, убивала людей, а молодих дівчат забирала в полон. Тільки козаків не лякали такі події.

Відважні герої, вони відстоювали волю та незалежність своєї рідної землі. Проте основні події повісті зосереджені не на історичних передумовах, а на пригодах головного героя Павлуся, його мандрах, на мужності та вірності.

Павлусь – звичайний сільський хлопець з незвичайними рисами характеру. Він мужній, щирий з гарячим серцем. На його долю випало немало бід та пригод, але вони не зламали його волю і сильний дух. Юнак виріс у сел вка, його виховав дідусь і мати, у нього є сестричка Ганнуся. Сталось так, що його рідні несподівано загинули від рук ворога, а сестричка потрапила до полону. Аби врятувати єдину рідну людину, хлопчик не шкодує себе і своїх сил, й вирушає шукати свою сестру.

Він впевнений, що козацька кров, яка тече в його жилах, не дасть пропасти і злякатися, адже козаки – справжні герої України, і він теж належить до них. І які б події, небезпека, несподіванки зустрічалися на шляху хлопця, він не боїться їх! Вони жодним чином не впливають на рішення юнака, адже козаки нічого не боялися. Він славний син України!

Доля підготувала масу випробувань: Павлуся продавали, він тяжко працював, але все одно пам’ятав про свою мету і гідно справлявся з усіма незгодами. Його добре серце билося для сестри, він ніколи не відступав від своїх принципів і завжди лишався справжньою людиною. Врешті брат із сестрою зустрілися.

Павлусь – яскравий приклад того, що не варто боятися нічого, а потрібно впевнено йти до своєї мети.

4,5(91 оценок)
Ответ:
NIKESHNELY
NIKESHNELY
24.05.2022
Фамусов — типичный московский барин начала XIX века с характерной смесью самодурства и патриархальности. В образе Фамусова высмеяно высшее чиновничество, его бездеятельность на службе, чванство, взяточничество. Ярким примером безделья является составление Фамусовым расписания на неделю, где все дни заняты зваными обедами и ужинами. Идеал человека для Фамусова — тот, кто сделал выгодную карьеру; при этом для него неважно, какими средствами это достигнуто. Его политические идеалы сводятся к прославлению всего старого, устоявшегося, ему хорошо живется, и он не хочет никаких перемен. Чацкого он боится и не любит, потому что видит в нем ниспровергателя устоев, бунтовщика.
В Фамусове поражает откровенная безнравственность; она особенно опасна тем, что Фамусов, как знатный барин, имеет большую власть над людьми. Безнравственность власти не может не быть страшной и опасной. Фамусов, каким его создал Грибоедов, зло не отвлеченное, а конкретное, живое. В его реальность веришь — и потому оно особенно пугает.http://www.litra.ru/composition/get/coid...
4,4(78 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ