Відчуття краси природи:
«Коли приходить зима, казкова Долина потопає в снігу, море засинає під товщею криги, і мумі-тролі теж дружно вкладаються в блакитному будиночку в зимову сплячку. Але одного разу маленький Мумі-троль раптово прокинувся. Інколи так буває, що вночі стає страшно й тривожно від невідомих звуків або навіть від мертвої тиші, коли здається, що ти зовсім сам-один і стоїш, розгублений, посеред місячної смужки, і навіть Мама не чує. І ти мусиш вирішувати свої проблеми сам...»
Жах:
"Інколи так буває, що вночі стає страшно й тривожно від невідомих звуків"
Нерозуміння:
"Вийшовши з будиночка, Мумі-троль раптово опинився в чужому для себе світі"
Самотність:
"Але одного разу маленький Мумі-троль раптово прокинувся. Інколи так буває, що вночі стає страшно й тривожно від невідомих звуків або навіть від мертвої тиші, коли здається, що ти зовсім сам-один і стоїш, розгублений, посеред місячної смужки, і навіть Мама не чує. І ти мусиш вирішувати свої проблеми сам...»
Всё что знаю, надеюсь
И. Я. Билибин был выдающимся иллюстратором народных сказок и сказок А. С. Пушкина. Он прекрасно знал старинный быт. Его иллюстрации с достоверной точностью передают особенности одежды и предметов. Рисунки И. Билибина похожи на расписные узоры. На второй картине изображен златоглавый город. Стены с частыми зубцами, там много церквей и святыми монастырями. И еще на картине мы видим князя Гвидона со своей матушкой. Он одет в праздничный, яркий, красивый наряд. Рядом с ним его матушка. На ней красивый сарафан, а на голове красный с цветами платок. На картине мы видим голубое небо, по которому плывут белые облака. А в дали художник нарисовал речку, берег которой усеян восхитительными цветами.
Мне очень понравилась эта картина, она вся такая яркая, праздничная, изысканная.
Объяснение: