М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alex1439
alex1439
13.10.2021 11:31 •  Литература

Как автор относится к семье Левонтия?
Почему главный герой рассказа пошёл на поводу у левонтьевских ребят?
О каких деталях деревенского быта той поры мы узнаем из рассказа ответьте,очень надо

👇
Ответ:
UlianaModerator
UlianaModerator
13.10.2021
1.Автор произведения с отвращением относится к семье Левонтия.Если внимательно читать рассказ можно заметить,что автор называет его семью «ордой»
1.Главный герой рассказа пошёл на поводу у маленький разбойников из-за того,что он не хотел стать мешеную насмешек от ребят,не заработать прозвище «жадина» и не хотел чтобы бабушка узнала кого проказе.
3.(сори на этот вопрос ответить не могу нет с собой книги с рассказом)
4,5(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nicktat
Nicktat
13.10.2021

Фантастичне оповідання "Запах думки" було написане в 1953 році славетним письменником-фантастом Робертом Шеклі.  Головний герой оповідання - Лерой Кліві, космічний поштар. Дія відбувається на  кисневій планеті З-М-22, де Лерой опинився через космічну аварію і провів три дні.

Лерой Кліві  опиняється на незнайомій планеті. Герой бачить тварин, і його дивує, що всі тварини на планеті сліпі та глухі. Виявляється, що вони успішно там живуть, бо спілкуються за до телепатії. Їм допомагає орієнтуватися те, що герой назвав "запахом думки".

Щоб врятуватися від хижаків, яких на планеті чимало, Лерой намагається керувати своїми думками, щов видавати себе за когось або щось неїстівнє. Щоб змусити хижаків відступити, він насамкінець уявляє себе вогнем.

Коли рятувальники прибули йому на до вони були здивовані тим, що на тілі Лероя Кліві, якого вони забрали з епіцентру пожежі, не було жодного опіку.

4,5(27 оценок)
Ответ:
Aron91
Aron91
13.10.2021

Вогонь, повітря, вода, земля — чотири стихії природи й буття. Повнокровні, взаємодоповнюючі й різнобічні. Саме такі вони і в тетралогії «Русалонька із 7-В». Це розповідь про життя і пригоди семикласниці Софійки (вона ж — Русалонька), переплетені з таємницями сучасного та загадками не українського минулого.

Вогонь, тим паче, втілений у блискавці — річ ой яка непередбачувана!.. У першій частині («Русалонька із 7-В або Прокляття роду Кулаківських») дівчинка намагається зняти прокляття з однокласника Вадима, у якого давно й безнадійно закохана. При цьому долає блискавиці й натрапляє на несподівані факти з історії не для України ХХ століття.

Повітря — стихія зовні спокійніша, але ж яка непостійна!.. Друга частина — «Русалонька із 7-В та Загублений у часі» — це доля нещасного привида зі старовинного замку, з котрим Софійці довелось познайомитись у літньому таборі і котрого, звісно ж, довелося рятувати. При цьому Софійчине вірне кохання до Вадима зазнає неабияких випробувань: першого вересня в її сьомий-«В» приходить аж надто симпатичний новачок Дмитро Іваненко… Але все це — дрібниці порівняно з тією новою ученицею, яка дивним чином з’являється в Софійчиному класі напередодні Нового року в третій книзі: «Русалонька із 7-В проти Русалоньки з Білокрилівського лісу»!.. Протистояння нагнітається, а часовий проміжок поглиблюється: з жорстких реалій ХХ століття доводиться поринути і в козацьке і навіть язичницьке минуле. Вода — очищає, але вона може бути такою небезпечною!..

Земля — символ стабільності й дому… «Русалонька із 7-В в тенетах лабіринту» — це розплутування Софійкою злочину з крадіжкою полотен у місцевій галереї. Рушивши тенетами детективного лабіринту, дівчинка мимоволі натрапляє на деякі нерозкриті злочини більшовицького режиму і — на несподівані відомості щодо власного родоводу. Ого, які, виявляється у того родоводу корені!.. Пристрасті нагнітаються і в особистому житті: здається, дівчинка знову навіки й безнадійно закохалась!..

Попри те, що кожна з частин — самостійна й завершена, всі вони взаємопов’язані, кожна є логічним продовженням попередньої. У всіх повістях фігурує вельми дивна (а може, навіть трохи чарівна) прабабусина шафа. У всіх є трохи містики й магії (але не більше, ніж в нашому справжньому житті!). У всіх на до завжди приходять красива й добра тітонька Сніжана і безмежно відданий Софійці «третій зайвий» — Сашко Фадійчук. Всі чотири частини, хоч і не позбавлені фантастичного елементу, написані на основі реалій не української історії (в основному це — матеріал центральної України, зокрема Уманщини) і цілком відповідають означенню «краєзнавчий детектив», як слушно назвала свого часу жанр «Русалоньки із 7-В» дослідниця Зоя Жук.

Вогонь, повітря, вода, земля — невже на цьому усе й закінчилось?.. Ох, навряд! Інтрига триває!..

…Загалом же тетралогія «Русалонька із 7-В» — це твір про сучасних українських підлітків, про дорослішання, про пошуки власного Я, про ставлення до рідної мови й до України, про родинні й товариські стосунки, про морально-етичні, суспільні й навіть екологічні проблеми і, звичайно ж, — про перше кохання.

Объяснение:

4,6(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ