митько – головний герой пригодницької повісті я. стельмаха "митькозавр з юрківки". змальовуючи його, автор не дає докладного опису його портрета. внутрішні якості митька: дотепність, вигадливість, кмітливість, цілеспрямованість, наполегливість, чесність, оптимізм. думки після закінчення 5 класу були спрямовані на гарний заслужений літній відпочинок, який він хотів організувати без пильного батьківського нагляду. а для цього треба було поїхати на село до бабусі. звичайно ж, батьки не хотіли відпускати його, але він був дуже переконливим у своїх доказах (потрібно було зібрати колекцію комах) і обіцяв чесно дотримувався всіх отриманих приписів. мова героя на початку твору не звертає на себе увагу, але у кінці – суттєво змінюється: у ній починають з’являтися спеціальні слова-терміни, назви різних видів доісторичних тварин. герой змусив задуматися над тим, що навчання може бути цікавим і приносити задоволення.
ответ:
подвиги геракла. выполняя волю богов, геракл за приказами царя еврисфея совершил двенадцать подвигов, которые были бы не по силам никому из людей. совершив эти подвиги, герой убивал зверей, которые вредили людям. тяжелейший подвиг геракла. (тяжелейшим подвигом геракла был последний, двенадцатый. герою пришлось искать яблока гесперид. встреча с атлантом. ища сады с золотыми яблоками, геракл встретил атласа, который держал небо на своих плечах. герою пришлось взять на себя бремя титана, пока тот ходил за яблоками для него.
хитрость атласа. (атласа хотелось избавиться вечного бремени, и титан предложил гераклу, еще подержат небо, пока он сам отнесет яблока в микены. но герой разгадал ухищрения атласа и попросил, подержат небосвод, чтобы была возможность положит на плечи подушку, которая защитила бы их от давления. как только доверчивый атлас свалил на свои плечи небо, геракл забрал яблоки и покинул титана.
объяснение:
Потому, что автор хотел показать важность того что говорил Сильвио и достоверность его истории.
Объяснение: