Объяснение:
Подчеркивается бес генералов, оказавшихся на необитаемом острове. Они не прокормить себя и обеспечить безопасность собственной жизни. Только с мужика им удается быть сытыми и веселыми. Однако генералы являются несамостоятельными не только на острове, но и в Петербурге. Всю свою жизнь они проработали в регистратуре, что сделало их, по выражению самого автора, легкомысленными. Герои ничего не понимали, когда родились и когда состарились, так как всю свою жизнь провели в «какой-то» регистратуре.
Произведение М.Е. Салтыкова-Щедрина начинается словами о том, что два генерала оказались на острове. Однако они оказались там не просто так, важна следующая фраза: «по моему хотению». То есть автор помещает генералов на остров, чтобы показать их совершенную бес .
Є́ресь (грец. αἵρεσις, «вибір, напрямок, школа, вчення, секта[1], переконання, осягання[2]») — переконання або вчення, сильно відмінні від загальноприйнятих або традиційних поглядів, зокрема релігійне вчення, сукупність теологічних або релігійних доктрин, ідей, що суперечать визнаному в церкві або релігійній громаді догмату віри (вироблені Вселенськими соборами) або не збігаються з ним, і пов'язане із цим виділення зі складу Церкви нової громади, релігійне вчення, що заперечує основи (догми) та організаційні форми «панівної церкви»[3].
Поняття «єресі» застосовується у відношенні до різних конфесій в релігії християнства, та іноді — для характеристики напрямків інших релігій; відхилення від офіційного віровчення будь-якої релігі
Объяснение: