ответ:ені дуже подобається книга Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика", бо це дуже добра казка, де реальне перемішано з фантастичним, як солодощі на цій фабриці. Також мені дуже подобається художній фільм, знятий по цій книзі, де роль Віллі Вонка зіграв Джонні Депп.
Хоча мені дуже подобається Віллі Вонка, мій улюблений літературний герой цього твору - хлопчик Чарлі Бакет. Чарлі живе у дуже дружній, але бідній родині. Чарлі може скуштувати шоколад тільки на свій день народження, тобто раз на рік.
Коли стає відомо, що Віллі Вонка - легендарний кондитер, якому належить шоколадна фабрика у місті - поклав у шоколадки 5 золотих квитків, володарі яких зможуть побувати на фабриці, починається ажіотаж. Всі хотять здобути золотий квиток. Звісно, Чарлі теж хоче, але шансів у нього обмаль. Але стається диво: знайшовши купюру і купивши на неї шоколадку, Чарлі знаходить квиток!
Що мені подобається у Чарлі, так це його любов до родини. Він розуміє, що його сім'я бідна і пропонує батькам і дідусям з бабусями продати квиток. Але вони теж люблять хлопчика і відмовляються, і Чарлі попадає на чарівну фабрику. А коли виявляється, що Віллі Вонка обрав Чарлі своїм спадкоємцем, Чарлі відмовляється покидати свою родину навіть заради такого величезного приза. Саме тому Чарлі - мій улюблений літературний персонаж.
Чайка Джонатан Лівінгстон» Річард Бах під виглядом зграї чайок описує соціум, людське суспільство, безглузду боротьбу за їжу і місце під сонцем. Все було б дуже безнадійно, якби серед натовпу не з‘являлися такі чайки як Джонатан. Ця чайка особлива. Вона відрізняється всім. Досить хоча б того, що дні вона проводить не в пташиній метушні і боротьбі за корм, а в небі, і головне для неї – це політ. Письменник у своєму оповіданні говорить про життя кожної людини. Він намагається донести до людей важливість кожної прожитої хвилини, важливість вдосконалення тіла і духу, важливість прагнення до кращого. І закликає їх не зводити своє існування до механічних дій, нікому не потрібним справам, побутовим дрібницям. Він вчить нас літати.
Объяснение:
"Короткая у него жизнь. Зато без оглядки, в полную силу прожита. И у людей так бывает..." Да, это самое верное высказывание о жизни. Иногда, так бывает, человек жил, работал, любил и вдруг… Человек умирает, оставляя о себе лишь воспоминания. Можно даже было сказать по нему. Что он, мог прожить еще сто лет. «Цвести и расти дальше». Благоухать!
Но время у человека ограниченное. Так же как и у цветов. Тут же они росли и дарили миру свои пестрые цвета, а завтра завяли из-за долгих проливных дождей – погибли. Все именно так произошло в рассказе Живое Пламя. Сын тети Оли, Алексей, погиб, спикировав на своем крошечном "ястребке" на спину тяжелого фашистского бомбардировщика...Тогда, он погиб из за войны.
Автор хотел передать читателю, что жизнь человека, то же самое, что жизнь цветка. Он настолько хрупок, что легко может сломаться и «Сгореть». Эта повесть заставляет читателя прислушаться и задуматься. Это произведение, хоть и маленькое по объему, но с очень большим смыслом внутри.
Объяснение: