М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sprinter99
sprinter99
19.05.2022 01:13 •  Литература

А.С.Грин. «гнев отца»
1. Почему Том, поняв, что едет отец, помчался к дому? Какое чувство им руководило?

2.Что мог увидеть он в сундуке отца, как Том представил себе гнев?

3.Что испытывает отец, видя страдания сына?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
denchik20041
denchik20041
19.05.2022

Русалка - один на наиболее популярных фольклорных образов как в литературе, так и в поэзии . Всему миру знакома сказка Г Х. Андерсена “Русалочка”, но и великие русские авторы изображали эту героиню в своих произведениях. Так у М. Ю. Лермонтова есть прекрасное стихотворение "Русалка" . В нем речная дева изображается тоскующей по утонувшему человеку. Не менее тосклив взгляд красавицы и в знаменитой скульптуре русалочки в Дании. Она смотрит вдаль в море, как будто чувствует, что ей тоскливо. Похожие чувства испытывает героиня и в сказке, и в стихотворении. Известно, что русалочки очень желали и ждали любви, однако, их желание было невыполнимо потому что люди не могут жить под водой. В стихотворении Лермонтов передает это словами: "Он спит- и, склонившись ко мне, Он не дышит ..." .

( ответы не точные)

4,7(73 оценок)
Ответ:
nastademirhanova
nastademirhanova
19.05.2022

Конрад – головний герой повісті Крістіне Нестлінгер. Це штучно створений семирічний хлопчик, який зазнає неймовірних пригод, перш ніж пристосовується до навколишньої дійсності. Конрад – «дитина – унікум», адже в ньому закладена генетична програма бездоганного хлопчика,про якого мріють кожні батьки. Він і добрий, і чемний, і слухняний.

Егон говорив: «Такого чудового хлопця я зроду не бачив! Якби всі діти були такі, я б давно завів собі сина чи дочку! Такий вихований, ласкавий, гречний, чемний семирічний хлопчик – просто скарб!»

Надто самостійний, серйозний, проте «штучний» хлопчик Конрад, потрапивши в реальне життя, не лише сам вчиться жити в суспільстві, а й навчає дорослих бачити дитячі проблеми, розуміти мотиви їхніх учинків, упорядковувати власне життя, щоб бути дітям достойним прикладом.

Конрад не знає, що можна насолоджуватися красою, тому що його цього не навчали на фабриці. Цього він вчиться від Берти.

Конрад мав бути добре підготовленим до «ідеального» життя. Але такі знання майже не допомагають йому адаптуватися в дитячому середовищі, а його «ідеальна» поведінка навіть не дозволяє потоваришувати з дітьми. Сусідська дівчинка Кіті (не завжди чемна й не завжди говорить правду) допомагає Конраду подолати власну «запрограмовану ідеальність» і стати «нормальною» дитиною.

Коли на фабриці зрозуміли, що Конрада помилково відправили не за тією адресою й хотіли повернути назад, пані Бартолотті, Еґон і Кіті доклали всіх зусиль, щоб він залишився. Та й сам Конрад так кардинально змінився, що люди в блакитному вбранні самі відмовилися забирати його на свою «ідеальну» фабрику.

4,4(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ