М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
krusher77
krusher77
03.11.2021 14:55 •  Литература

Прописка әңгімесіндегі түйінді ой

👇
Открыть все ответы
Ответ:
masaa8427
masaa8427
03.11.2021

!Салат з крабовими палочками!

Ингpeдиeнты (4 пopции)

oтмeтьтe нужныe пpoдукты и oтпpaвьтe тoму, ктo пoйдeт зa пoкупкaми

Кpaбoвыe пaлoчки

200 г

Яйцa

2 шт

pиc

0.5 cтaкaнa

oгуpeц

1 шт

Зeлeный лук

2-3 шт

Кoнcepвиpoвaннaя кукуpузa

1 бaнoчкa

Укpoп

3-4 вeтoчки

Мaйoнeз

2-3 cт.л.

coль, чepный пepeц

пo вкуcу

caлaт-лaтук

3-4 лиcтa

!Борщ!

Класичний рецепт борщу: Інгредієнти: для бульйону: вода - 1,5–2 л.; свинина або яловичина на кістці - 400 г. Для засмажки: буряк - 2 шт. (невеликі); морква - 1 шт.; цибуля - 3 шт. (середні); томатна паста - 2 ст. л.; соняшникова олія - 4-5 ст. л.; лимонна кислота - щіпка. Для борщу: капуста білокачанна свіжа - 300 г; картопля - 4 шт. (середні); сіль, лавровий лист, зелень - за смаком. Для подачі: сметана - 1 ст. л. (в кожну тарілку); зелень. Приготування: Варимо бульйон - візьміть 3-літрову каструлю. Налийте в неї 1,5–2 літра води, покладіть м'ясо. Поставте на середній вогонь. Слідкуйте за бульйоном, перед закипанням зніміть піну. Бульйон буде смачнішим, якщо використовувати саме м'ясо на кості. Коли закипить, накрийте каструлю кришкою і варіть на повільному вогні годину-півтори. Робимо зажарку - поки вариться бульйон, посмажимо овочі. Вимийте і почистіть буряк, моркву і цибулю. Буряк натріть на крупній тертці, а моркву - на середній. Цибулю наріжте кубиками. Налийте олію на пательню, увімкніть середній вогонь. Спочатку смажте цибулю і моркву (5 хвилин), потім додайте буряк. Буряк посипте лимонною кислотою або збризніть соком свіжого лимона. Завдяки цьому борщ буде по-справжньому червоним. Смажте овочі ще 5 хвилин. Після цього додайте томатну пасту, перемішайте і залиште на газу ще на 5-7 хвилин. Збираємо борщ - коли бульйон звариться, вийміть з нього м'ясо. Поки м'ясо остигає, киньте в бульйон нашатковану капусту. Через 5-10 хвилин додайте нарізану соломкою картоплю. Поки вариться картопля, відокремте м'ясо від кістки і наріжте кубиками. Поверніть м'ясо в суп. Посоліть за смаком. Додати засмажку. Перемішайте. Додайте лавровий лист і дрібно порізану зелень. Накрийте каструлю кришкою і варіть ще 5-7 хвилин. Борщ готовий.

4,8(42 оценок)
Ответ:
Shkolnik1ZloI
Shkolnik1ZloI
03.11.2021
жадність: «Всякий чорт прийде сюди голодний, а ти його годуй. Нема, щоб з собою привіз солонини там, чи що. Нехай не звикають!» Зеленському гонитва за дешевою робочою силою: «…Добре хазяйнуємо! Робочі все заберуть, а нам же що зостанеться, а чим же я буду вам жалування платить? Так не можна, ви не вмієте зробити дешевого робітника.» хазяйновитість: «Це тобі не борщ пробувать нічого – треба взять», «Ви ніколи не пробуйте, а просто їжте!» Про життя: «Кругом крадуть і крадуть… Голодних буде тим більше, чим більше голодним помагать. Морить голодом робітників: «Робочий чоловік, мужик, не любить білого хліба, бо він і не смачний і не тривкий. Оце саме настояний хліб для робочих. Питательний, як кажуть лікарі». Безкультурність, обмежений кругозір: «Котляревський мені без надобності»
Про бідноту: «терпіть не можу цієї бідноти».
Золотницький каже про Пузиря: «…Тут і кусок в горло не полізе. До земських діл тобі нема діла, луччих людей свого краю ти не знаєш, знать не хочеш і не ціниш — я соромлюсь сидіть поруч з тобою за столом»
4,6(9 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ