М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
umeson
umeson
23.11.2020 19:44 •  Литература

Жер асты суынын кандай пайдасы бар

👇
Ответ:
greghs
greghs
23.11.2020

Объяснение:

таза су,ем су адамдардың ауруларын емдейді.шипалы су.
4,4(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kekocikkkkk
kekocikkkkk
23.11.2020

На зміну бароко з його пишністю, декоративністю в Європу приходить класицизм (XVII — початок XIX ст.) з суворими приписами, вимогами й законами щодо художньої творчості.

Цей напрям тяжіє до античної спадщини, позначеної рясами краси, досконалості, гармонії. Античні письменники зображали ідеальних героїв, людей з розвинутим почуттям обов'язку, розумних і благородних. Для класицизму характерне наслідування античних тем, образів, сюжетів, мотивів.

Важливим складником теорії та практики класицизму була встановлена ієрархія жанрів, серед яких найважливішими вважалися античні: епопея, трагедія, дидактична поема, ода, байка, сатира.

4,7(36 оценок)
Ответ:
Альтракас
Альтракас
23.11.2020

Перша збірка віршів Марини Цвєтаєвої під назвою «Вечірній альбом», який побачив світ у 1910 році, став знаковою подією в житті 18-річної поетеси. І не тільки тому, що цей дебют визначив її долю. Таким оригінальним Цвєтаєва прощалася зі своїм дитинством, яке пройшло під знаком сімейного благополуччя, гармонії і любові. Однак передчасна смерть матері поетеси зруйнувала цей крихкий мир, і його осколки назавжди залишилися в серці юної дівчини, яка втратила ілюзії, ставши старше і більш стриманим у своїх судженнях. Проте, остаточно розлучитися зі світом дитячих мрій їй вдалося лише через кілька років.

Підтвердженням цьому служить вірш «Книги в червоній палітурці», яке увійшло в дебютний поетична збірка Цвєтаєвої, ставши останнім привітом з минулого, щасливою і безтурботною, життя. Її символом для Цвєтаєвої були книги, які вона так любила. Саме завдяки читанню майбутня поетеса відкрила для себе дивовижний світ чарівництва, іменований літературою. Пройшли роки, і вона змогла гідно оцінити цей багаж знань, називаючи книги не інакше, як «незмінного друзі в потертому, червоній палітурці».

Звертаючись до недавнього минулого, Цвєтаєва відчуває ностальгію і вигукує: «Як добре за книгою вдома!». У сусідній кімнаті мати грає на роялі, час від часу нагадуючи своїм дівчаткам, що давно вже пора вкладатися спати. Однак юні сестри Цвєтаєви з захватом перегортають сторінки книг, що пахнуть друкарською фарбою, мріючи скоріше дізнатися, чим же закінчиться чергова історія. У житті ж все виявилося набагато складніше і трагічніше. Після смерті матері крихкий мир насіннєвого благополуччя перестав існувати, і навіть улюблені книги вже більше не могли позбавити поетесу від сумних роздумів. Щасливе дитинство закінчилося, і разом з ним канули в небуття нічні читання під лампою з абажуром, які переносили юну Цвєтаєву в світ нехай і вигаданих, але таких улюблених, близький, зрозумілих літературних героїв.

Объяснение:

4,7(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ