Льотчик полагодив свій літак та повернувся до Франції, проте ніяк не міг забути маленького принца. Скільки б не проходило днів, тижнів, місяців, він згадував хлопчика: як маленький товариш намалювати йому баранця, як вони розшукували у пустелі колодязь, як дитину вкусила змія… Льотчик сумував, але знав, що маленький принц живий і полетів на свою планету.
А Земля змінювалась: на ній розпочалась війна. Коли фашисти напали на Францію, льотчику дали завдання – захищати батьківщину. Він здійснював розвідувальний політ, і його літак збили над Середземним морем… Через багато років рештки літака випадково знайшов рибалка, тоді рідні загиблого героя дізнались про місце його останнього спочинку.
Сумна звістка про загибель льотчика дійшла до маленького принца – її приніс космічний вітер. Хлопчик поділився своїм горем з трояндою, а вона сказала: «Все невічне, хтось народжується, хтось помирає, хтось продовжує жити…» Принц подумав, що це слушно, але йому було так сумно, що подумки він лише повторював: «Ні, ти мій любий друже вічний !..» І відтоді щоразу, коли дивився на Землю, зринали ті ж слова: «Ти мій любий друже вічний…» Так тривало довго, поки льотчик не наснився принцові. Він сказав хлопчикові: «Не плач, для тебе я житиму завжди».
Объяснение:
ответ:Однажды я шел по лесу и собирал грибы. Вдруг я увидел белку. Мне стало интересно и я побежал за ней. белка заметила меня и спряталась за деревом.
Тогда я поднял шишку и кинул в неё. Она испугалась и попрыгала дальше. Она так быстро убежала что я ее не заметил. Я решил возвратиться домой, но понял что я заблудился. Я запаниковал. Солнце уже садилось. Я начал вспоминать откуда пришел, но ничего не помнил. Я пошел назад и увидел дорогу. Я побежал скорей туда. Я быстро пошел по дороге потому что сгущалась тьма.
Объяснение
История создания – Стих был написан в 1917 году и посвящен событиям Февральской революции.
Тема стихотворения – Предвкушение радостных перемен в жизни страны, связанных с революцией 1917 года.
Композиция – Композиция состоит из трех условных частей.
Образы- в центре внимания в произведении находится лирический герой. Он выступает в роли глашатого преобразований в жизни.
Средства выразительности- Сергей Есенин в своём произведении использует эпитеты: "терпеливая мать", "дорогой гость". Они подчёркивают то, что люди давно ждут перемен и теперь готовы к ним. Такие эпитеты как "облачная куща" или "золотая дуга" показывают благоговейное отношение героя к желанному гостью.
Произошла поломка самолёта вроде в двигателе
Объяснение: