М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
девочка261
девочка261
09.07.2020 15:33 •  Литература

написать не ьольшой текст 3 класс.Мени цикаво було читати.

👇
Ответ:
LilPeepRip11
LilPeepRip11
09.07.2020

Читання було тісно пов'язане з церковним співом, що відбилося і в «Енеїді»: поряд з граматикою – октоїх. Уже в першій з точно датованих церковних книг – Остромировому євангелії 1057 р. зустрічаємо так звані «знаки возглашенія», які свідчать, що текст призначався для наспівного читання. "> [34] Еней від них не одступався, Тройчаткою всіх приганяв; І хто хоть трохи ліновався, Тому субітки і давав. За

Объяснение:

4,5(75 оценок)
Ответ:
belovaan80p073pt
belovaan80p073pt
09.07.2020

Мені цікаво було читати розповідь (выберешь какую тебе там нужно), тому що (пишешь почему) и всё

4,8(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
danilbalabanov
danilbalabanov
09.07.2020

В наше время люди стали мыслить более приземисто. Их интересуют вещи, которые материальны, и большинство проблем, так или иначе связаны с достатком, работой. Не знаю, уместно ли говорить о том, что мы стали менее духовны, но такие понятия как честь, долг нам становятся все менее понятны с каждым годом. Более того, некоторые люди, особенно это касается молодежи, идут на поводу у пропаганды массовой культуры и считают глупыми такие чувства как совесть, сочувствие и даже любовь.

Мне не нравится то, что происходит с нами, ведь люди, которые забывают о духовном или же по-другому моральном, а мыслят полностью материальными категориями, совершенно не на поступок. Поступок с большой буквы. Тот, который не колеблясь можно назвать подвигом.

Подвиг

Подвиг — это поступок, героический поступок, совершая который человек проявляет все свои лучшие качества: героизм, отвагу к самопожертвованию. Мне тяжело точно дать определение слову «подвиг», ведь это не простой научный термин. За этим словом стоит нечто большее.

Одним из главных, если выразиться техничным языком, составляющих подвига, мне кажется тот факт, что человек совершая его рискует своим здоровьем, а иногда и жизнью, но при этом не требует совершенно ничего взамен. Так человек, который заходит в горящий дом, солдат, который закрывает своим телом товарища, люди, которые ступают на тонкий лед, чтобы утопающему, все они совершают подвиг.

4,6(1 оценок)
Ответ:
unicorn2837
unicorn2837
09.07.2020

Усі ми належимо до соціуму, тому суспільство в нашому житті відіграє величезну й досить важливу роль. Соціальна активність притаманна нам від самого народження, тому можна впевнено говорити, що люди власноруч формують суспільство, у якому живуть. Навіть саме визначення слова «суспільство» тільки підтверджує названу вище думку. Словник подає таке тлумачення цього терміна: «суспільство — самодостатня система, заснована на взаємовідносинах людей у процесі реалізації їхніх особистих потреб; це сукупність стосунків між людьми, які здійснюють процеси спільної життєдіяльності, а також породжують духовні норми й цінності». З огляду на це визначення, можна зазначити, що основою будь-якого суспільства є людські відносини, відтак роль стосунків у формуванні суспільства є дуже високою і її надто важко переоцінити. Тому далі трохи про це.

Погодьтеся, якщо наші з вами відносини формують суспільство, то на нас лежить величезна відповідальність, адже, якщо нас не задовольняє той соціум, у якому живемо, то це ніщо інше, як наша провина й заслуга. Якщо почати говорити науковими термінами, то треба згадати про види суспільних стосунків, їх існує кілька: відносини матеріальні, духовні і міжособистісні. Матеріальні відносини виникають між особами лише в разі практичної взаємодії, духовні ж зв’язки з’являються завдяки життєвим цінностям тієї чи іншої групи людей, але все ж на даний момент мене найбільше цікавить останній вид відносин між індивідами в суспільстві — міжособистісний. Я вважаю його найважливішим і найпопулярнішим, адже навіть якщо розглядати їх, як стосунки, що носять суто індивідуальний характер, все одно вони є персоніфікованою формою загальних духовних чи матеріальних відносин.

Як було зазначено раніше, від усіх добрих і недобрих стосунків залежить те, який вигляд матиме наше суспільство. Справді, таких прикладів можна навести безліч. Коли дитина, наприклад, виховується у родині, де батько не поважає або просто не прислухається до думки своєї жінки, де усі основні рішення приймає тільки він, а мамі залишається лише підкорюватися, то, скоріш за все, у цього чада сформулюються певні погляди на стосунки в сім’ї, колективі, державі, а відтак і у суспільстві. У його уяві суспільство матиме вигляд виключно патріархальної організації і ніякої іншої. Спробуймо взяти більш глобальний приклад. Від нашої поваги чи неповаги один до одного на роботі, від бажання співпрацювати, знаходити компроміси в будь-яких, навіть складних ситуаціях, від порозуміння між собою, уваги один до одного, уміння пробачати і вірити залежить наш добробут, залежить рівень розвитку суспільства, його забезпеченість чи незабезпеченість, те, чи буде воно передовим або відсталим, вільним чи залежним, багатим чи бідним.

Отже, формування омріяного і бажаного суспільство — це виключно спільна робота, яка в основному ґрунтується на людських стосунках і взаємовідносинах. Тому не забувайте ніколи, що саме ми, наше ставлення і наша поведінка — це і є наше суспільство.

4,5(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ