М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Arai54
Arai54
22.03.2023 16:47 •  Литература

Н. А. Некрасов. Поэма «Русские женщины» (1826 г.)

1. Читаем поэму и отвечаем на во письменно):

1) назовите героинь – русских женщин.

2) какую роль играют в тексте монологи и диалоги?

3) как проявляется отношение автора к героиням?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Valeria20091
Valeria20091
22.03.2023

Мольєр (Жан Батіст Поклен) прийшов у літературу в період розквіту класицистичної трагедії. Хоча Корнель і Расін писали і комедії, проте в той час комічним виставам не надавали такого значення, як трагедії. Комедії сприймалися глядачами як несерйозне видовище, яке має лише розважати публіку. Мольєр вкладав у комедії зовсім інший смисл. Його комедії були не тільки цікавими, а й повчальними. Беручи образи й сюжети для своїх комедій із сучасного йому життя, драматург показував людям їх самих з усіма їхніми пристрастями, вадами та помилками. Мольєр поєднав правила класицизму з традиціями народного театру, що надало його комедіям особливої життєвості й динамізму. Його твори стали вираженням духу народу, духу вільнодумства, непокори й протесту проти всього ницого, фальшивого, порочного. Мольєр довів, що у класицизмі комедія має не меншу, а, можливо, навіть і більшу значущість, ніж трагедія. Водночас митець був сміливим новатором у галузі літератури й театральної діяльності: вийшовши за межі класицизму, він заснував нові принципи драматургії.

Талант Мольєра розвинувся за часів утвердження королівської влади у Франції. Людовік XIV, «король - сонце», очікував від класицистів уславлення абсолютизму. І дійсно, величезна кількість творів класицизму монаршу волю, однак, незважаючи на безліч хвалебних творів на честь короля, справжнім володарем епохи став Мольєр - великий король комедії. До нього прислухався не лише король, а й церковники, аристократи та буржуа. Мольєра не любили можновладці, але він став володарем думок і почуттів народу.

Объяснение:

4,5(2 оценок)
Ответ:
proovdnik
proovdnik
22.03.2023

Объяснение:

Сколько сюжетных линий в комедии? К чему стремится главный герой? Что стало смыслом его жизни? Какие нравственные во поднимает Мольер в своей комедии?

В чем новаторство Мольера?

ответить на во По правилам классицизма, герой может быть или положительным, или отрицательным. Мольер следует этому правилу? Аргументируйте свой ответ.

2) Чем отличается сатира от юмора? Приведите примеры использования средств сатиры и юмора в комедии Мольера? Почему эта комедия является сатирической?. Докажите это.

4,8(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ