М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
cuvluroyeoc
cuvluroyeoc
23.11.2020 15:03 •  Литература

Ки
2. Белгиленген сөздөрдү синонимдер менен алмаштыргыла.
Бир күнү абышка:
— Кемпирим, кемпирим, Көмөч жасачы, - дейт. Көмөч та
атса, алдынан карышкыр чыгат. Түлкү:
— Кулагым укпайт, жакын келчи, – дейт. Карышкыр бат-с
Эйт.
Кемпир-чалдын бою чыпалактай баласы болуптур.²​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Як варіант, можна схарактеризувати Софі з твору "Мандрівний замок Хаула" у такий іб:
Юна дівчина Софі – найстарша із трьох дітей у своїй родині. Окрім неї батьки мають ще двох доньок. Софі – справжня майстриня, «вона дуже спритно вправлялася з голкою»
Дівчина начитана, сумлінно доглядає за своїми сестричками, яких завдяки своїй майстерності у шитті ще й гарно вдягає: «...вона пошила для Летті темно-рожевий костюмчик, про який Фанні сказала, що він виглядає так, ніби куплений у найдорожчій крамниці у Кінгсбері».
Проте з Софі трапляється нещастя – чаклунка перетворює її на стару за помилкою. Так починаються її пригоди у чарівному місті. Дівчина наділена особливим вмінням наділяти предмети душею. Саме це допомагало їй вийти цілою із різних ситуацій, не заподіявши нікому шкоди. З дівчини знялось закляття старості й вона знову стала молодою. Не зважаючи на те, що вона думала, що залишиться самотньою, дівчина зустріла своє кохання – Хаула. І фінал твору натякає на те, що закохані залишились разом: «Вона знала, що довге і щасливе життя з Хаулом може виявитися значно багатшим на пригоди, ніж будь-яка казка, яка закінчується цими словами, але твердо вирішила спробувати».
Софі – щира та мудра дівчина, наділена позитивними рисами. Вона працьовита та сумлінна, має чимало талантів та містить у серці сподівання на диво.
4,6(30 оценок)
Ответ:
zufa11
zufa11
23.11.2020

Завершення роману "Чума" Альбера Камю можна розглядати як деяким чином оптимістичне, хоча воно не є типовим оптимістичним закінченням. Роман розповідає про епідемію чуми, яка вразила місто Оран в Алжирі, і фокусується на реакції людей на цю стихію.

У кінці роману, після довгих мук та втрат, епідемія поступово вщухає. Головний герой, доктор Риє, разом з іншими персонажами, витримує тяжкі випробування та вдається подолати чуму. Існує підтекст надії і можливості на одужання.

Але варто зазначити, що це оптимізм не зводиться до радісного або простого щастя. Камю ставить під сумнів традиційні релігійні та філософські концепції сенсу життя, показуючи, що світ є абсурдним і байдужим до людських бажань. Оптимізм тут більше полягає в принциповому відмові від бездіяльності та боротьбі проти абсурдності.

Таким чином, можна сказати, що закінчення роману "Чума" можна розглядати як певну форму оптимізму, але не в традиційному розумінні. Воно втілює в собі принцип активного виступу проти абсурдності та готовність боротися навіть у найважчі часи.

4,7(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ