ответ:
книга «війна і мир», за якою ми пишемо твір за романом «війна і мир», читається легко і з задоволенням, при цьому розумієш, що автор доклав багато зусиль, щоб передати нам почуття і стосунки героїв до подій. продовжуючи твір «війна і мир», хочеться сказати про те, що толстой у своєму творі зображує безліч подій, де задіяні різні герої та образи. так тут є як позитивні, так і негативні герої. кожен герой по-своєму цікавий. автор використовує у своєму романі як реальних персонажів з історії, користуючись документальною інформацією, так і вигаданих.
у своєму творі «війна і мир» не можу не зупинитися на жіночих образах і вони тут різноманітні, проте їх можна об’єднати в дві групи. так до першої групи я б віднесла елен курагину, анну шерер, жюлі карагину, які були представницями вищого світу. це та група жінок, що веде штучне життя. друга група це наташа ростова, віра, соня, марія болконська. це та група жінок, що ведуть природний, справжній образ життя. у романі ми зустрічаємо господарських матерів в образі наталії ростової, світських левиць з їх гордовитим ставленням в образі шерер і безуховой, тут і скромні жінки, і порожні жеманницы, і юні трепетні дівчини.бъяснение:
Это очень интересный рассказ.Мне понравилось, что автор описывает здесь не только природу (что свойственно для Паустовсого), но и свои чувства. Например, что он испытывал, когда встретился с девушками. Еще меня удивило, что люди в деревне такие открытые, не боятся разговаривать друг с другом, с незнакомыми людьми. В городе такое редко встретишь, люди в городе перекидываются фразами только для того, чтобы узнать "кто последний в очереди" и "будете ли вы выходить". А этот рассказ и все герои в нем такие открытые, добрые, честные, что не понравиться этот рассказ не может.
:)))