М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dfhhu
dfhhu
19.08.2020 10:53 •  Литература

хотяб что знает
Запитання 1
Може, хтось пам'ятає, що передавали по радіо торік п'ятнадцятого жовтня?... Ось що тоді передавали:
А) «Лондонська поліція розшукує десятирічного Бу Вільгельма Ульсона, що вчора о шостій годині вечора зник зі свого дому на Упландській вулиці, тринадцять. У Бу Вільгельма Ульсона чорнявий чуб, блакитні очі, а того вечора на ньому були короткі брунатні штани, сіра вовняна сорочка і червона шапочка. Звістки про зниклого надсилати черговим поліційних дільниць».
Б) «Стокгольмська поліція розшукує дев'ятирічного Бу Вільгельма Ульсона, що вчора о шостій годині вечора зник зі свого дому на Упландській вулиці, тринадцять. У Бу Вільгельма Ульсона білявий чуб, блакитні очі, а того вечора на ньому були короткі брунатні штани, сіра вовняна сорочка і червона шапочка. Звістки про зниклого надсилати черговим поліційних дільниць».
В) «Стокгольмська поліція розшукує десятирічного Бу Вільгельма Ульсона, що вчора о п'ятій годині ранку зник зі свого дому на Упландській вулиці, тринадцять. У Бу Вільгельма Ульсона білявий чуб, карі очі, а того ранку на ньому були короткі брунатні штани, сіра вовняна сорочка і червона шапочка. Звістки про зниклого надсилати черговим поліційних дільниць».
Запитання 2
Що ви знаєте про сім'ю Буссе?
А) Хлопчика мама померла; його виховувала тітка Едля і дядько Сікстен
Б) Хлопчика виховувала мама Едля і батько Сікстен
В) Хлопчик був сиротою; його виховувала сестра Едля
Запитання 3
Хто дав золоте яблуко Буссе?
А) дядько Сікстен
Б) тітка Едля
В) тітка Лундін
Запитання 4
Куди переніс дух Вільгельма?
А) до Країни Квітів
Б) до Країни Далекої
В) до Країни Казок
Запитання 5
Хто вперше Вільгельма назвав Міо?
А) тато-король
Б) дух
В) Бенк
Запитання 6
Про кого йдеться в описі? "...я спершу навіть подумав, що то Бенко. Але то був не він... То був хлопчик з таким самим каштановим чубом і з такими самими карими очима, як у Бенка"
А) Нонно
Б) Міраміс
В) Юм-юм
Запитання 7
Про кого йдеться в наступній цитаті: «Ми з Бенком дуже любимо...Коли я мешкав на Упландській вулиці, моїми друзями були не тільки Бенко й тітка Лундін. Я мав іще одного друга, про якого забув розповісти. То був старий броварський що звався Калле-Джигун. Я приберігав для нього грудочки цукру й окрайці хліба. Бенко робив те саме, бо й він любив Калле-Джигуна. Він казав, що Калле-Джигун - його , а я казав, що він мій, інколи ми навіть сварилися через це»?
А)Про коня
Б)Про Юм-Юма
В)Про собаку Дінго
Запитання 8
Хто такий Нонно?І чим він любив займатися?
А)Коваль; грати на сопілці
Б) Пастушок; грати на фортепіано
В) Пастушок; грати на сопілці
Запитання 9
Що дав зброяр Міо?
А) лук
Б) рушниця
В) меч
Запитання 10
Доповніть цитату: «І я взявся за його руку. Але то була не рука. То був...»
А) Залізний пазур
Б) Мідний пазур
В) Золотий пазур
Запитання 11
Кому належать наступні слова: «Страшнішого меча я ще не бачив у своєму замку...»?
А) Татові-королю
Б) Лицарю Като
В) Юм-юмові
Запитання 12
Як зазнав поразки лицар Като?
А) Міо наскрізь кам’яне серце лицаря і від нього залишилася купа каміння
Б) Міо відрубав голову лицарю Като і він зник, перетворившись на купу каміння
В) Міо вдарив мечем лицаря Като і він перетворився на залізну пташку

👇
Ответ:
mikerinavera
mikerinavera
19.08.2020

Більше не знаю

Объяснение:

1)а2)б3)А4)в5)а6)б7)в

4,5(56 оценок)
Ответ:
lolkek87
lolkek87
19.08.2020

1.б)

2.а)

3.в)

4.б)

5.а)

6.в)

7.а)

8.в)

9.в)

10.а)

11.б)

12.а)

4,4(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LIZETTA111
LIZETTA111
19.08.2020
Некрасов-писатель,который шёл по стопам Пушкина.В своих стихотворениях,он описывал природу,её красоту.Любимое время года Пушкина была осень и Некрасов описывал в основном осень в своих прекрасных произведениях.Он не был слишком талантливым поэтом,но его талант находился на втором месте после Пушкина и Лермонтова.В своих стихотворениях Николай Алексеевич Некрасов использовал в начале эпиграфы,то есть опять же уподоблял себя Пушкину.Его творчество ценят и сейчас,его произведения помнят и изучают с большим удовольствием!Н.А.Некрасов с одной стороны генеальный поэт,но с другой стороны просто поэт.Генеальность поэта заключается не в размере своего произведения,а в его композиции.В произведениях Некрасова присутсвует и композиция,и большой размер!
4,4(40 оценок)
Ответ:
elenachemiris
elenachemiris
19.08.2020
Дмитрий Старцев — молодой человек, только что назначенный земским врачом и поселившийся в Дялиже, недалеко от губернского города С. Это юноша с идеалами и желанием чего-то высокого. Он полон сил, энергии (“... Пройдя девять верст и потом ложась спать, он не чувствовал ни малейшей усталости”), увлечен работой настолько, что даже в праздники не имеет свободного времени. Его интересуют литература, искусство, он чувствует себя чужим среди обывателей. Доктор Старцев знакомится с семьей Туркиных, “самой образованной и талантливой” в городе.
Аня — главная героиня рассказа “Анна на шее”. Это вовсе не бездействующий человек, которому ни до чего нет дела. Напротив, она активно участвует и жизни общества, наслаждаясь удовольствиями и развлечениями света.
В начале рассказа эта молоденькая девушка выходит замуж за богатого старика Модеста Алексеича, чтобы нуждающимся и голодным братьям. Этот эпизод даже вызывает сочувствие, потому чтоперед нами типичный “неравный” брак.
перед нами типичный “неравный” брак. Аня измучилась, вынужденная “ухаживать за пьяным отцом, штопать братьям чулки и ходить на рынок”. Ради своих родных она готова на все, даже стать женой грубого, пошлого и ненавистного ей Модеста Алексеича.
4,6(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ