М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rukisha1107
rukisha1107
13.10.2022 00:38 •  Литература

Порівняння античного міфу про пігмаліона та пєси Б .Шоу пігмаліон

👇
Открыть все ответы
Ответ:
avisuale
avisuale
13.10.2022

Відповідь:

Казка, чари, таємничість, чи відноситься це не тільки до дітей, або дорослі потребують диво не менш дітей? – Про це розповідь знаменитого англійського письменника в жанрі фантастики Герберта Уеллса. Насправді, дорослі і діти по-різному дивляться на диво, хоча дорослі теж були дітьми і напевно колись дуже любили казку.

На перший погляд, здається, що розповідь позбавлений всякого сенсу і навіть трохи безглуздим, але це тільки нам здається, насправді це не так. Наприклад, можна привести такий уривок з оповідання: продавець відриває від рукава батька маленького гумового чортика зі словами: «мабуть, ви його з вулиці принесли, сер».

Можна привести в приклад ще один уривок з новели, коли господар магазину дістає нескінченний купу пожмаканих паперів з капелюха батька, я думаю, що чарівник говорив про те, що батько Джипа був надто поглинутий роботою і це символічне витяг купи непотрібних паперів, говорить про те, що людина занадто захоплений своїми справами, забуваючи про радощі життя.

Доросла людина бачив загрозу в цій крамниці для свого сина і кожен новий фокус його лякав і здавався зловісним. Джипу ж все здавалося щасливим і веселим пригодою, в самий розпал гри продавця і відвідувачів, лавка зникає, і батько з сином опиняються на вулиці з товарами на руках.

Товари виявилися звичайними, маленьке кошеня і звичайні олов'яні солдатики. Батько запитував Джипа, чарівні солдатики чи звичайні? «Звичайно», - відповів син, «коли я хочу, вони марширують», однак, спроба застати чарівних солдатиків за цим заняттям, не увінчалася успіхом.

Батько Джипа, марно шукав чарівну крамницю, щоб заплатити за покупки, навіть через багато часу, він все-таки боявся за сина, побоюючись того, що йому можуть пред'явити рахунок. Він так і не зрозумів, що все це було безкорисливим чарівництвом і подарунком долі для його сина.

Можливо, олов'яні солдатики Джипа і насправді марширували, але це було тільки для самого Джипа, а батько, через невіру в чарівництво, більше не зміг цього бачити, з цієї ж причини він не зміг більше бачити чарівний магазин, - адже чудо може бачити тільки той, хто в нього вірить.

Пояснення:

ти не написав по якому твору тому тримай за твотором чарівнна крамничка

4,8(24 оценок)
Ответ:
ladykris111
ladykris111
13.10.2022
Чехов рассказывает о горе-хирургии,когда фельдшер,заменив врача,нанёс увечья пациенту.Главная мысль рассказа "Хирургия"-это то,что невежество,необразованность и излишняя самоуверенность приводят к плачевным результатам.Фельдшер Курятин в отсутствии врача ,не имея образования и никаких навыков,решает удалить зуб больному дьячку Вонмигласову.В итоге ,горе врач наносит вред больному, и в конце дьяк в бешенстве покидает больницу,держась руками за распухшую щёку. Серость,необразованность дьячка и горе-фельдшера,суеверия,страх,чинопоклонение-всё вызывает смех,тонкий юмор Чехова высмеивает человеческие недостатки,глупость людей,непрофессионализм.
   Земская больница-это небольшое учреждение в глубинке,где врач-это царь и бог,с одним фельдшером или медсестрой.Пациенты-местные жители,которые приезжают за в больницу.Черта русского характера -это тянуть до последнего,"авось пронесёт",а когда совсем плохо,то только тогда обращаются в больницу.Земская больница-это убогое строение,где нет необходимого оборудования и медикаментов,а врач,если он есть,один на всех больных,с разными болезнями всем-это надо быть гением,волшебником,поэтому врачи делают лишь то,что в их силах.Работали в земских больницах лишь те,у кого не брали в другие места или альтруисты,влюблённые в своё дело,как Чехов,но таких было-единицы.
4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ