М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ттууппааяя
ттууппааяя
08.03.2020 17:33 •  Литература

Рассмотрите картину Рембрандта «Возвращение блудного сына». ответьте на 7 во Во Какой фрагмент в притче стал сюжетом картины? 2.Чьи фигуры наиболее ярко показаны? 3.Какие детали говорят о том, что жизнь блудного сына была не из легких? 4.Что говорит о его раскаянии? 5.Что выражают руки и лицо старика? 6.Что выражают лица стоящих рядом? 7.Какова основная идея картины, что пытался выразить художник?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
васеня220044
васеня220044
08.03.2020

Перехідний вік, важкий підліток – ці слова, як заклинання, повторюють батьки та вчителі, маючи на увазі, що «треба просто перечекати, пережити, саме мине». Суперечлива позиція, проте навіть визнання цього періоду як особливого є величезним прогресом на сьогодні. Ще зовсім недавно нові потреби особистості, що дорослішає, вважали вибриками й відмахувалися від них, не вникаючи в суть.

Стосовно підлітків дорослі впадають у крайнощі. То продовжують сприймати їх як малих дітей, не змінюючи стиль спілкування та вимагаючи беззаперечної покори. То, навпаки, ставляться надто обережно, бояться потурбувати, обмежити свободу, нібито в цей період розвитку людина набуває якихось сакральних властивостей. Попри відмінність підходів, в обох випадках результат негативний: у першому батьки отримують бунт, тотальне заперечення й ігнорування вимог, у другому – таку саму зневагу до звичних обов’язків, але з усвідомленням права на таку позицію. Істина, як це зазвичай буває, десь посередині.

У перехідному віці внутрішні проблеми підлітка, пов’язані зі становленням його особистості, пошуком себе, свого місця в житті, додаються до нових вимог до нього від соціуму, і перш за все – у школі. Якщо раніше дитина прагнула «бути хорошою», що означало виконувати всі завдання, отримувати високі оцінки, демонструвати за можливості гарну поведінку, то тепер ті самі дії викликають у неї внутрішню відразу. У власних очах підліток – вже доросла людина, а загальноприйнятні патерни поведінки залишаються ті самі. Виходить, що шкільна програма ускладнюється, але через неприйняття власне форми викладання і перевірки матеріалу підліток приділяє навчанню менше уваги, ніж треба.

Проблеми підлітків у школі часто взагалі не пов’язані з навчанням. Найбільше вони переймаються визнанням однолітків, отриманням соціального досвіду, належністю до групи, яка має для них значення, пошуку свого місця в ній.

4,8(53 оценок)
Ответ:
Ghhgfgh
Ghhgfgh
08.03.2020

Пушкин понимал, что такое честь, очень хорошо. Он был потомственным дворянином, и он был русским гением. В своей романтической повести Капитанская дочка поэт поднимает вопрос об ответственности человека за свои поступки и слова, и решает его в пользу Чести. Подлый и бесчестный изменщик Швабрин получает по заслугам, а доблестный и порядочный Гринёв обретает семейное счастье. Такова художественная история. И в жизни бывает так же. Гитлер обещал своему народу благоденствие, а вместо этого погубил его честь, начав отвратительная войну и опозорив нацию, родившую великих людей вроде Гете и Бетховена. Любой человек, будь он известным или простым обывателем должен отвечать за себя и не ронять имя порядочного человека, если он не хочет быть опозоренным. Этому нас учит и литература и жизнь.

4,8(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ