М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mamanazaruz60
mamanazaruz60
04.11.2021 12:12 •  Литература

Я умоляю Напишите сочинение-рассуждение «Можно ли назвать сердце человека «кладовой солнца»? (по мотивам сказки-были «Кладовая солнца»)

👇
Ответ:
Serator2006
Serator2006
04.11.2021

Я считаю что можно, а дальше как думает твоя фантазия

4,8(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
богдан254
богдан254
04.11.2021

Например можно сочинить сказку на пословицу: На голове густо, а в голове пусто: Жил-был мальчик. Его звали Мишутка. Мишутка был добрым, умным, отзывчивым мальчиком с короткой стрижкой. У него был друг Лёша. У Лёши были густые волосы, но он был очень ленивым и глупым. Вот однажды задали Лёше задачку в школе. Задачка простая была. Но Лёша её и так, и сяк решает, а она не решается. Пришёл он в Мишутке и просит его Мишутка задачку быстро решил, а Лёше сказал, чтобы слушал на уроках и не ленился. С тех пор Лёша занимался с Мишуткой и подтянулся.

Объяснение:

4,7(27 оценок)
Ответ:
vlad20077
vlad20077
04.11.2021

Відповідь:

У шість років Марина почала писати віршики, не лише російською, а й французькою та німецькою.

Дитячі роки Цвєтаєвої пройшли в Москві і в Тарусі. Через хворобу матері подовгу жила в Італії, Швейцаріі і Німеччині. Початкову освіту отримала в Москві, в приватній жіночій гімназії М. Т. Брюхоненко, продовжила її в пансіонах Лозанни (Швейцарія) і Фрайбурга (Німеччина). У шістнадцять років здійснила поїздку в Париж, щоб прослухати в Сорбонні короткий курс лекцій зі старофранцузької літератури.

Після смерті матері від сухот в 1906 році залишилися з сестрою Анастасією, єдинокровним братом Андрієм і сестрою Валерією під опікою батька, який знайомив дітей з класичною вітчизняною і зарубіжною літературою, мистецтвом. Іван Володимирович заохочував вивчення європейських мов, стежив за тим, щоб всі діти отримали грунтовну освіту.

У 18 років Цвєтаєва видала свою першу збірку «Вечірній альбом» (1910), до якої включено вірші, написані в 1907—1910 рр. (Збірник присвячений пам'яті Марії Башкирцевої, що підкреслює його «щоденникову» спрямованість). Її творчість привернуло до себе увагу знаменитих поетів — Валерія Брюсова, Максиміліана Волошина і Миколи Гумільова. Того ж року написала першу критичну статтю «Чарівність у віршах Брюсова».

4,4(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ