Герой рассказа "Бежин луг" Четырнадцатилетний Федя был сыном богатого крестьянина, и одет Федя был немного лучше своих друзей. Он был стройным мальчиком с тонкими чертами лица и белокурыми кудрявыми волосами. На его лице постоянно была лёгкая улыбка. Было видно, что в поле он выехал не по нужде а для забавы - ведь для деревенских мальчишек такое событие праздник.
Говорил Федя мало - он не хотел ронять свой авторитет, ведь он был безграмотен, но ему приходилось быть заводилой в разговорах.
Автор относится к Феде так же как он относился к своим друзьям - немного покровительствовал ему, но это было незаметно
Подробнее - на -
Илья Муромец - популярный герой-богатырь славянских быличек.
В судьбе героев мирового эпоса немалую роль играет чудо — причем в самые важные моменты их жизни: это чудесное рождение (женщина съедает плод, кусочек рыбы, выпивает некую воду и т. д.), невиданно быстрый рост, приобретение силы, неуязвимости, бессмертия, предуказанная смерть... Великие эпические герои отмечены знаком чуда. Трижды отмечен им и Илья Муромец. Он сын простых родителей (согласно поздней традиции — крестьянский сын) и с детства обречен:
Здесь следует обратить внимание на то, что он защитник своей родины.Сильный. мужественный, готов отдать жизнь за правое дело. Он воин. его посвятили старцы. Былинный герой, поэтому и характер такой, ведь воплощает мечту простых людей - изгнать из Земли- Матушки врагов, жить в мире.Внешность. Так, как он русский, волосы светлые, глаза , наверное, голубые.
Французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері (1990-1944) був пілотом, літав над Південною Америкою, над Кордильєр, над Сахарою, прокладав нові траси, розбивався, приходив на до товаришам. Він звик дивитися на нашу Землю зверху, з висоти. Може бути, саме це до йому побачити в ній Планету людей і понять, що кожна людина - це теж окрема планета, зі своїми прикрості, радощами, самотністю. Щоб подолати це самотність, з'єднати людей тонкими нитками взаємної любові, злітають у небо герої повістей «Нічний політ» та «Південний поштовий».
Незадовго до своєї загибелі Сент-Екзюпері написав сумну і глузливу казку для дітей і дорослих «Маленький принц». Юний людина пізнає світ. І при цьому стикається з різними істотами - беззахисною і примхливе Розою, бундючним Королем, мужнім ліхтарник, безвольним п'яниця, а не бачать нічого далі власного носа астрономів, стурбованим аварією льотчики, мудрим Лисом, підступною змією. І то, хто живе на невеликих астероїда, і ті, хто мешкає на Землі, насправді обертаються навколо власних проблем, дорослих і важливих. Внутрішній світ кожного - замкнутий р, в яке нелегко пробитися другому людині, особливо - дитині. Тільки двоє розуміють, як важко деколи доводиться цієї «маленькій планеті»: Льотчик, він же - автор, що не забув про власне дитинство, і старий самотній Лис, Який навчив хлопчика осягати тендітну мудрість людських відносин.
Спілкування з Лисом приборкує дитячу довірливу квапливість Маленького принца. Він вчить хлопчика болісно мистецтву очікування. Треба готує серце, душу до дружби і любові. Щоб зрозуміти людину, треба навчитися вдивлятися в нього, відділ головне від дрібниць, прощати дрібні недоліки: адже найголовніше завжди буває приховано всередині, і відразу його НЕ розгледиш. Розлучившись з Розою, а потім - з Лисом, Маленький принц розуміє, як боляче розрив душевні зв'язку. Тому, Зустрівши льотчик, він чуйно чекає, коли під маскою зовнішньої заклопотаність його справжнє обличчя, коли втомлений доросла людина, що стоїть на краю загибелі, побачить перед собою не дивного дитини, але Людини. І зуміє на час стати дитиною, понять Маленького принца і полюбить його. І коли хлопчик повертається на свою планету, Льотчик продовжує пам'ятати і бачити його - адже зірку чужої душі можна побачити не в телескоп, а тільки чуйним серцем.
Объяснение: