М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
annykovaleva
annykovaleva
01.04.2020 03:25 •  Литература

Имя как средство создания образа персонажа. Символика отсутствия имени .
2. Роль пейзажа в художественном произведении
3. Роль интерьера в художественном произведении
4. Романтизм как литературное направление. Романтический герой. Романтический идеал
5. Художественное время

👇
Ответ:
egorushka55
egorushka55
01.04.2020

Объяснение:

Имя позволяет нам сразу узнать персонажа , не зная характеристики о не м , например имя софия - мудрость , отсутствие имени , компенсируется говорящими фамилиями или кличками что в полной мере передает отношение автора к персонажу , например хлестаков .

Роль пейзажа очень важна в произведении , мы може лишь по описанию природы понять чувства героя и обстановку в моменте рассказа. Например если автор описывает как свистит ветер , сгущаются тучи и по коже бежит холодок мы понимаем что наближается беда или если автор описывает теплый ясный солнечный день мы представляем героя в спокойной обстановке , значит сейчас на душе у него все легко.

3. Роль интерьера также важна : по описанию комнаты мы можем понять внутреннее состояние героя , что он из себя представляет . Если комната простая , но аккуратная , можем догадаться что человек скромен не обьязательно беден. Или например часто используется образ лестницы , чтобы показать что автор поднимается по ней достигая целей или катится вниз

4,7(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kleira
Kleira
01.04.2020

Чему же сказка может нас научить? Да много чему,отвечу я вам! В сказках, как многие наверное заметили, добро всегда побеждает зло и это очень поучительно. Ведь если детей с детства настроить на такой расклад событий, то и делать различные гадости и плохие вещи они будут реже. Делать добро станет для них куда приятней, согласитесь,когда знаешь, что победа за тобой делать добро намного проще. И это не всё, чему может научить сказки. Стоит только вновь окунуться в мир сказок и вы сразу заметите, что в них ещё много всего хорошего заключает автор в своих строках.

Объяснение:

4,4(10 оценок)
Ответ:
juliacollins5
juliacollins5
01.04.2020

Прометей – це міфічний герой. Його створили ще в Стародавній Греції. Світ навколо був жорстоким, відбувалися постійні війни. Правителі одних держав намагалися завоювати інші народи. І в країнах тирани знущалися зі свого народу. Людям потрібен був захисник. І Прометей став цим героєм.

Прометей захотів до людям. Він вирішив дати їм вогонь, який палав на Олімпі. Вогонь здатен освітлювати все навколо. Титан мав велике і благородне серце, тому став на до людям. Прометей навчив людей будувати житло, обробляти землю за до тварин. Крім того, навчив їх рахувати і писати. Прометей навчав смертних лікуватися цілющим зіллям, знаходити путь по зорях і лету птахів, користуватися щедрими дарами природи.

Він став символом свободи, боротьби за краще життя. Вогонь,

подарований титаном, полегшив життя первісним людям. А Прометей за це отримав пекельні муки. Ця стародавня легенда живе у віках. І кожен народ хоче мати свого Прометея. І ніякий тиран не зумів погасити вогонь боротьби за свободу і кращу долю.

Розум Прометея, сила духу, альтруїзм і мужнє страждання заради їхнього щастя завжди хвилюватимуть прийдешні покоління.Ім’я Прометея буквально означає “той, що думає наперед”, тобто бачить майбутнє. Образ Прометея знайшов втілення в трагедії Есхіла “Прометей закутий”. Прометей не лише бачить майбутнє, а й творить його. Він – великий творець культури людства.

Люди оцінили вчинок Прометея. Адже донині пам’ятаємо ми цю давню легенду. Не згас на землі вогонь, подарований Прометеєм. Зараз на згадку про самопожертву мужнього титана люди носять металеві каблучки і перстені з коштовним камінням. Більшість людей задумуються, чи потрібна була така самопожертва, чи вартує навіть найгероїчніший вчинок таких пекельних страждань? Я ж відповім —звичайно. Тому що найвища мета Буття — навчитися підкорювати свої власні потреби суспільним, загальнонародним. Ось чому нас вчить Прометей.

Зевс для Прометея не тільки тиран, а й заздрісник, який не може титану того, що він викрав для людей небесний вогонь і залишився непохитний. Прометей не тільки не кається, але й кидає виклик громовержцю. Він пишається тим, що зробив людей схожими на себе.

Хтось може сказати, що Прометей безсмертний, тому йому було легше зважитись на героїчний вчинок і самопожертву. Це не так, тому що вічні муки страшніші за смерть. А усвідомлення наслідків свого вчинку і невідворотності покарання вимагає найбільшої мужності і самовіддачі для втілення своїх задумів. Також Прометей осмілився протистояти богам і вступитися за знедолених. Він боровся за справедливість, рівність, братерство людей достойних кращої долі, ніж вони мали. Прометей — це борець за свободу і захист людей, один із найшляхетніших міфічних образів світу. Він не благодійник, а й мученик заради людства. Тому йому ставлять пам’ятники, часто оспівують у літературі та інших видах мистецтва.

Саме таких людей, як Прометей, зараз дуже мало, бажано, щоб їх побільшало. Але трапляються такі люди, що готові віддати життя за свободу свого народу. Одним із таких людей є мій прадід Василь Омелянович Макух.

Це було 5 листопада 1968 року напередодні річниці червоної революції. Несподівано Василь Макух здійснив акт самоспалення, облившись бензином. Живий смолоскип палав на Хрещатику, останніми словами Василя Макуха був крик: “Геть колонізаторів! Хай живе вільна Україна!”. 6-го листопада Василь Макух помер від несумісних з життям опіків. Це був протест проти поневолення українського народу. Прогресивна світова спільнота схиляє голови перед героєм.

Объяснение:

4,8(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ