Світ О. Генрі розмаїтий і багатий. Його геро люди: художники, продавщиці, дрібні службовці. У них часто немає грошей, вони живуть у бідних кварталах, але все одно приваблюють і цікавлять читачів. Чому ось уже скільки років тори письменника не втрачають своєї популярності? Спробуємо розгадати секрет О. Генрі на прикладі декількох його новел.
Молоді художниці Сью та Джонсі, які оселилися в невеликому кварталі Гриніч-Вілідж, зіткнулися з певними труднощами. Дівчата жили бідно, а восени Джонсі раптово захворіла на пневмонію. Невідомо, чим би закінчилася історія хвороби Джонсі, якби не старий Берман, котрий намалював на стіні листок плюща. Зрозумівши безвихідь становища Джонсі, він вирішив врятувати бідну дівчину, пожертвувавши своїм власним життям.
Мабуть, кожний, хто прочитав новелу О. Генрі, зрозумів, що таке справжнє співчуття й милосердя, що треба бути уважнішими до тих, хто поруч, вчитися «бачити» серцем.
Герої іншої новели О. Генрі «Дари волхвів» Джим і Делла пожертвували один заради одного тим найдорожчим, що в них було. Як відомо, волхви принесли дари немовляті Ісусу Христу від щирого серця. Делла відрізала і продала волосся, щоб купити ланцюжок для годинника Джима, а Джим продав батьківський годинник, щоб купити гребінці для розкішного волосся Делли. Вони це зробили в ім'я любові. Молоді люди чисті душею, як діти. Саме так автор називає їх, захоплюючись їхнім вчинком. Джим і Делла мудрі серцем. Тому вони і є волхвами
Подробнее - на -
Объяснение:
эпитет – художественное определение предмета или явления живо представить себе предмет, почувствовать отношение автора к нем гипербола – чрезвычайное, чрезмерное преувеличение свойств изображаемого предмета оксиморон – сочетание слов с противоположным значением (то есть сочетание несочетаемого);неологизм – новые слова;архаизм – слова, вышедшие из употребления патриот – человек, проникнутый патриотизмом;
патриотизм – преданность и любовь к своему отечеству, к своему народу;
праведник – человек, ни в чём не погрешающий против правил нравственности, морали;
прозёванный – не замеченный вовремя.
Объяснение:
1. Кто не является персонажем повести «Станционный смотритель»?
ОТВЕТ: Кудесник , Пимен
2.Что было изображено на «картинках» в комнате смотрителя?
ОТВЕТ: Истории из жизни блудного сына
3. Вспомните эпиграф к повести «Станционный смотритель». Кто является автором этих строк?
ОТВЕТ: П.А. Вяземский
4. В чем в повести выражается гуманизм Пушкина?
В образе станционного смотрителя Пушкин изображает пробуждение человеческого достоинства, начало протеста против бесправия и безвыходности ситуации.
Объяснение: