М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аня12022006
Аня12022006
20.10.2021 10:38 •  Литература

Особливості розвитку німецької літератури другої половини XX ст. Особенности развития немецкой литературы второй половины XX в.
мне буквально 8-10 предложений

👇
Ответ:
olegyagubov01
olegyagubov01
20.10.2021

Німецька література почала розвиватися з часів Лессінга, якого вважали і засновником. Роз'єднаність у країні не дала змоги розвиватися культурі і літературі зокрема.

На початку XX століття у Німеччині стрімко розвивалася промисловість. У 70-х роках у суспільному житті відбулися глибокі зміни. Такий підйом суспільного життя наклав відбиток і на літературу. Розвивалися нові художні напрямки: критичний реалізм, натуралізм, експресіонізм.Очолили боротьбу за демократичну та соціалістичну літературу встають письменники-антифашисти, які повернулися з еміграції: И. Бехер, Б. Брехт, А. Зегерс. Були і такі, що залишилися емігрантами на все життя (Е. М. Ремарк). Провідною темою в літературі стала антифашистська.У цей період розпочалася особлива драматургія, біля витоків якої стояв Б. Брехт. Він став засновником "епічного" театру.

З проголошенням НДР розпочався новий етап літературного розвитку. Особливістю розвитку нової літератури став її просвітницький характер. Відбувся стрімкий розвиток публіцистики, жанру есе. Поезія цього періоду була адресована широкому колу читачів і набула пісенної форми. Центральною темою літератури стала тема відповідальності, духовного відродження, "двох Німеччин". Провідним художнім методом виявився соціалістичний реалізм. Однією з найбільших трагедій стала війна. Знецінюючи найвищу цінність на землі - людське життя, вона була трагедією як для переможених, так і для переможців.Перша світова війна По-різному сприйняли війну письменники: надто гучними були гасла у кожній із воюючих країн, надто високі, священні інтереси пропонувалося захищати. Та одразу й однозначно заперечували війну Ромен Ролан, Леонгард Франк, Стефан Цвейг, Бертольд Брехт. Багатьом же розуміння антилюдяності війни та брехливості воєнної пропаганди далося пізніше. Трагічний досвід Першої світової війни по-своєму передали у творах ті письменники, які прийшли на війну молодими, сповненими надій, а повернулися із зруйнованими, знищеними старими ідеалами, не набувши нових.

Письменники, які започаткували цю літературу, самі належали до "втраченого покоління": вони, як і персонажі їх творів, брали участь у тій війні і постраждали від неї. Вони засудили війну, створили яскраві образи молодих людей, які були духовно і фізично покалічені війною. Кохання, фронтова дружба, забуття - ось що вони протиставляли війні. Однак це був ілюзорний підхід, а звідси песимізм, усвідомлення безглуздя життя. Усі вони не займались дослідженням характеру війни, причин, з'ясуванням фактів - їх цікавила доля молодого покоління, що стало "втраченою генерацією" для людства; історія душевних потрясінь, які викликала в серцях цих людей війна.У витоків літератури "втраченого покоління" стояли два титани світової літератури - Еріх-Марія Ремарк та Ернест Хемінгуей. Проте Ремарк, на відміну від Хемінгуея, про це, певно, й не здогадувався. У своїх творах вони відобразили і не-сприйняття навколишньої дійсності, й відчуженість людини від людини, і глибокий песимізм, спричинений жорстокою дійсністю.Особливості - показуючи як війна руйнує тіла і душі людей, їхні долі,письменники перетворили свої романи на романи-протести. Головна тема творів - доля молодого покоління, що стало жертвою Першої світової війни. Ненависть до мілітаризму і фашизму, до державного устрою, яке породжує жахливі війни. Всесвітньовідомими письменниками, які представляли німецьку літературу XX століття, стали, Брехт Е. М., Ремарк Г., Белль.

4,4(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
frolovandrey777
frolovandrey777
20.10.2021

Настоящим героем в этом произведении является купец Степан Парамонович, который без раздумий выступает на защиту чести своей жены, какую оскорбил опричник Кирибеевич. Купец решил встретиться с обидчиком в кулачном бою и добился своего, он наказал опричника, тот встретил свою смерть. Но купец даже царю не раскрыл причину  своего боя с опричником, чтобы его жену ничто не волновало. Он просил царя перед казнью  побеспокоиться о своей жене и о малых детях, а также о своих младших братьях. Калашников – настоящий народный герой, отважный , не боящийся смерти, защищающий честное имя своей жены.

4,6(14 оценок)
Ответ:
jutyra
jutyra
20.10.2021

вообще роман М.Ю.Лермонтова построен так, чтобы ярче расскрыть образы героев, в частности, и Печорина.

в оригинале, главы должны были быть построены иначе, но Лермонтов спецально построил их таким образом, чтобы привлечь большее внимание к Печорину. вспомните хотя бы лишь то, как он начинает роман...какую характиристику дает ему Максим Максимыч, а затем и сам рассказчик, но и кончено же сам Печорин, характеристика которого центральная, наверное, в романе. наиболее яркая характиристика представлена в "Кнежне Мэри", но роль остальных повестей нельзя опускать.

Объяснение:

Попробуй написать кратко

4,4(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ