М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
asyavish15oy8la6
asyavish15oy8la6
30.09.2022 10:43 •  Литература

10. Как учился мальчик? Что при изучении французкого трудным для него?
11. Как к нему относились одноклассники? Почему?
12. О чём мечтал герой?
по быстрей
Уроки французкого​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
adrianaartus8
adrianaartus8
30.09.2022

Основні запобіжні заходи і правила пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті:

- нагрівальні прилади можна встановлювати тільки на негорючі підставки;

- забороняється залишати включені прилади без нагляду;

- необхідно гати за щільністю контактів в місцях приєднання проводів приладів до вилки, клем між собою, тощо;

- небезпечно замінювати запобіжники, що перегоріли в телевізорах, приймачах і інших побутових приладах саморобними або плавкими запобіжниками;

- забороняється користуватися саморобними нагрівальними приладами.

- розетка підключення вилки живлення повинна знаходитись у доступному місці для швидкого відключення телевізора від електромережі;

- слід вимикати телевізор, якщо дорослих немає у кімнаті; - у випадку виникнення несправності в роботі електроприладу не допускати повторного його микання;

- закривати вентиляційні прорізи на корпусі електроприладу;

У квартирах і житлових будинках, які мають пічне опалення, необхідно звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час улаштування печей та їх експлуатації.

В цих будинках пожежі найчастіше виникають з причини перенакалення димаря та порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розпалювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника розжарених вуглин.

Категорично забороняється залишити малолітніх дітей біля печей, що топляться без догляду дорослих.

4,5(20 оценок)
Ответ:
lavin997
lavin997
30.09.2022

Лермонтов написав цей твір, в чомусь копіюючи себе самого. Цей твір багато чому вчить, і разом з тим – він дуже цікавий і привабливий. Лермонтов взяв і з свого життя деякі моменти, що підтверджують деякі елементи з роману.

Написано твір Лермонтовим в 1840 році. Воно ділитися на кілька оповідань, що разом робить з них – великий роман. Головний герой твору – Григорій Печорін.

Людина, яка здатна на все, людина, яка ніколи не любила – ось його головні характеристики. Цей чоловік приніс багатьом людям горя, і хіба тільки деяких - ощасливив на час. Печорін чимось схожий на самого автора роману - Лермонтова. Адже остання частина роману – «Княжна Мері» розповідає про Печоріна, як про людину, здатного на все заради помсти своєму ворогові. Для нього люди – ніхто, адже у Печоріна, як здається, зовсім немає серця.

Заради досягнення своєї ницої мети, заради забави, Печорін робить все, щоб наївна дівчина, яка з вигляду горда, непохитна і зарозуміла – княжна Мері, закохалася в нього, а не в офіцера, який нещодавно отримав звання. Адже саме цей офіцер – ворог Печоріна, який і сам терпіти не може Григорія. Все це відбувається в маленькому містечку поблизу цілющих вод за кордоном. Туди приїжджають лікуватися знатні персони. Там же відпочивав і Григорій. Всі події, що відбувалися щодня, він записує в свій щоденник, так як він, до того ж – замкнута і самотня людина. Так до кінця свого життя він нікого і не полюбив, і залишився самотнім

4,6(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ