М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vhidfhv132
vhidfhv132
26.07.2021 06:40 •  Литература

Работа по содержанию рассказа «Уроки французского». З9 ребятам?

Как он ведет себя, зная, что его могут избить и никто его не защитит?

Главный герой испытывает не только постоянный страдания от одиночества и разлуки с домом, с матерью, но и переживание несправедливости, горечь обмана. Всякий ли ребёнок может выдержать такое? Почему наш герой не жалуется взрослым?

Как реагирует мальчик на сочувствие к нему со сторон учительницы, на ее желание

Почему он, несмотря на голод, отказывается ужинать в доме Лидии Михайловны и не принимает от нее посылку с макаронами?

Найди строки, передающие уважение мальчика к учительнице? Почему он называет ее необыкновенной? Как изменился герой под влиянием учительницы?

Как ты думаешь, как отнесся герой рассказа ко второй посылке Лидии Михайловны? С чем ассоциируются у мальчика три красных яблока?

👇
Ответ:
nikakoy43
nikakoy43
26.07.2021

1 Мальчик знал что ему попадёт от них , но всё равно говорил о своей правоте . Был упрямым и смелым

2 Я думаю что никто бы не справился бы с этим. Учитывая то что ему было всего лишь 11 лет. Он не жалуется маме потому что ей от этого не станет легче, а остальным не доверял.

3 Мальчику не нравилось что Лидия Михайловна жалела его.

4 Ему было жутко неловко.

5 Строки не знаю рассказ давно читала.

6 Мальчику наверно было стыдно за свою упрямость, ведь она поставила на кон свою работу чтобы ему.

4,5(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yuliav1801
yuliav1801
26.07.2021

Ми живемо в той час, коли науково-технічний прогрес заполонив усі сфери нашого буття. Цей факт значною мірою вплинув на нове покоління, оскільки тепер люди мають інші проблеми та недоліки, існування яких важко було уявити ще декілька десятиріч тому.

Не можна не згадати, якою великою популярністю наразі користуються соціальні мережі. На жаль, це стало причиною того, що люди почали поступово замінювати реальний світ на віртуальний. Користувачі воліють проводити час у мережі з уявними друзями, нехтуючи при цьому спілкуванням з близькими та рідними. Крім того, у молоді змінюються життєві пріорітети. Так, замість реальних досягнень, вони пишаються кількістю підписників чи натисків «мені подобається» під фотографією в профілі. Таким чином, вони видають бажану популярність за дійсність. Та по-справжньому успішні люди не женуться за славою, оскільки їхні вчинки та здобутки говорять самі за себе.

Другим, та не менш важливим недоліком сучасних людей, є пасивність. Коли все, що тобі необхідно, вже придумали, навіщо докладати зусилля й чогось прагнути. Значно краще залишатися у своїй зоні комфорту та спокійно жити, нічим не відрізняючись від середньостатистичного громадянина країни. На жаль, такої думки дотримується велика частина сучасних людей. Причину виникнення такого факту можна виявити в історичному минулому нашої країни. Коли Україна знаходилася в складі СРСР, то усі люди були лише гвинтиками у величезному механізмі. Через рівні умови для всіх і, як наслідок, відсутність конкуренції, люди перестали прагнути для себе більшого, адже необхідний мінімум їм давала держава. Та часи змінюються й поступово старі погляди витісняються більш сучасними. Європейський світ поширив думку про те, що людині слід завжди бажати кращого і йти до своєї мети. Таким чином, почала набирати обертів ідея самовдосконалення та постійного розширення світогляду. Сьогодні гарний спеціаліст має знати декілька іноземних мов, мати престижну освіту, володіти додатковими творчими навичками та бути готовим постійно дізнаватися нове. Тож, аби мати змогу конкурувати в сучасному світі, ні в якому разі не можна бути пасивним, адже в такому випадку виникає ризик змарнувати своє життя.

Останнім важливим недоліком є те, що молодь звертає увагу на життя інших, коли б мала слідкувати за своїм. Ця проблема давно відома світові, проте зараз вона стала особливо актуальною, оскільки сьогодні в руках людини зосереджена така кількість свободи в діях, якої не було ще протягом історії. Кожен сам обирає, чим займатися, який носити одяг, мати сім’ю чи присвятити життя кар’єрі. Будь-яке рішення має право на життя й не може засуджуватися сторонніми, адже кожен має власну формулу щастя. Себе можна порівнювати тільки із собою минулим, оскільки тоді можна побачити, що вже було досягнуто й куди рухатися далі.

Отже, сучасна молодь має як специфічні, так і цілком зрозумілі недоліки. Безумовно, їх не дуже важко усунути, якщо прикласти деяких зусиль, та головне, мати бажання. Робота над собою потребує часу та терпіння, але результат того вартий.

Объяснение:

Будь ласка відмітьте мою відповідь найкращою

4,8(54 оценок)
Ответ:
Уляна2000002
Уляна2000002
26.07.2021
Основные темы лирики некрасова 1)тема о назначении поэта и поэзии ("поэт и гражданин", "муза", "элегия") 2)тема родины и народа ("размышления у парадного подъезда", "железная дорога", "забытая деревня", "школьник", "несжатая полоса", "в полном разгаре страда ") 3)идеал общественного деятеля ("памяти добролюбова", "белинский", "несчастные") в стихах некрасова появляется идеал общественного деятеля, который проникнут беспредельной любовью родины, способен отдать за неё жизнь. в поэтических раздумьях поэта запечатлены черты лучших людей времени и индивидуальные портреты добролюбова и белинского. в творчестве некрасова тема "белинский" была не только личной, но и важной. 4)некрасов - поэт-сатирик ("нравственный человек") 5)любовная лирика ("панаевский цикл", "мы с тобой бестолковые люди") любовь в стихах некрасова согревает человека, выжить в жестоком мире. драматичной была и любовь самого поэта, связавшая его с авдотьей панаевой. она была его счастьем и мукой. вызвала целую серию любовных стихов под названием "панаевский цикл". влюбленные встречаются, сорятся, мирятся и в этом романе утверждается идеал заботливой, ласковой женщины, подруги, как опоры в трудной, жизненной борьбе, как целительницы поэта, испытывающего творческие и сердечные муки.
4,4(71 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ