М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bosi9797
bosi9797
18.11.2022 10:29 •  Литература

Найди в прочитанном отрывке гиперболы.Запиши их


Найди в прочитанном отрывке гиперболы.Запиши их

👇
Открыть все ответы
Ответ:
video252
video252
18.11.2022
Егоцентрична мова є в цьому випадку ключем до дослідження внутрішнього мовлення. Перше зручність полягає в тому, що вона являє собою ще вокалізованих, звукову мову, тобто мова зовнішню за свого прояву і разом з тим внутрішню мова за своїми функціями і структурою. При дослідженні складних внутрішніх процесів для того, щоб експериментувати, об'єктивізувати внутрішній процес, доводиться експериментально створювати його зовнішню сторону, пов'язуючи його з будь-якої зовнішньої діяльністю, виносити його назовні, для того щоб зробити можливим його об'єктивно-функціональний аналіз, що ґрунтується на зовнішнього боку внутрішнього процесу. Але в разі езопової мови ми маємо справу як би з природним експериментом, побудованим за цим типом. Це є доступна прямому експериментування внутрішня мова, тобто внутрішній по своїй природі і зовнішній по проявах процес. В цьому і полягає головна причина того, чому вивчення езопової мови і є в наших очах основним методом дослідження внутрішнього мовлення.Друга перевага цього методу полягає в тому, що він дозволяє вивчити егоцентричних мова не статично, а динамічно, в процесі її розвитку, поступового зменшення одних її особливостей і повільного наростання інших. Завдяки цьому виникає можливість судити про тенденції розвитку внутрішнього мовлення, аналізувати те, що для неї неістотно і що відпадає в ході розвитку, як і те, що для неї істотно і що в ході розвитку посилюється і наростає. І на-думка і слово 297кінець, виникає можливість, вивчаючи ці генетичні тенденції внутрішнього мовлення, укласти за до методів інтерполяції щодо того, що являє собою рух від езопової мови до внутрішньої в межі, тобто яка природа внутрішнього мовлення.
4,6(54 оценок)
Ответ:
opakp9726
opakp9726
18.11.2022
 начале повести главный герой Петр Гринев рассказывает читателю о своей молодой жизни. Он – единственный выживший из 9 детей отставного майора и бедной дворянки, жил в барской семье среднего достатка. Воспитанием молодого барина фактически занимался старый слуга. Образование Петра было низким, поскольку отец его, отставной майор, нанял в качестве гувернера французского парикмахера Бопре, ведущего аморальный образ жизни. За пьянство и развратные действия его выгнали из имения. А 17-летнего Петрушу отец решил по старым связям отправить на службу в Оренбург
 и прикрепил к нему для присмотра старого слугу Савельича. Петруша расстроился, ведь вместо гулянок в столице его ждало унылое существование в глуши. Во время остановки в пути молодой барин завел знакомство с повесой-ротмистром Зуриным, из-за которого под предлогом обучения втянулся играть в бильярд. Затем Зурин предложил играть на деньги и в результате Петруша проиграл целых 100 рублей – большие деньги на то время. Савельич, будучи хранителем барской «казны», против того, чтобы Петр платил долг, но барин настаивает. Слуга возмущается, но деньги отдаёт.
4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ