М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dayun3212
Dayun3212
30.10.2022 06:21 •  Литература

Островский "бедность не порок" ответить на вопрос: "любовь в патриархальном мире и ее влияние на героев пьесы"

👇
Ответ:
HAPKOMAH2281
HAPKOMAH2281
30.10.2022

Влияние патриархата не могло не подействовать на Любовь Гардеевну, ведь всем было понятно, что она выходит замуж за Митю по принуждению ее отца Гордея Карповича. Это  отразилось как на психике Любви Гордеевны, так и на психике ее подруги Лизы и няни Арины. Но никто бы из них из страха не посмел перечить Гордею Карповичу, что еще раз подтверждает - в их семье был патриархат.

4,4(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Katrin8745
Katrin8745
30.10.2022
Найголавна заповідь "заборонений плід солодкий".
Але все ж таки, для мене, складною зжається саме ця заповідь: Не бери нічого того, що є власністю друга твого. Бо, людина схильна до того, щоб дивитись на своїх друзей  та порівнювати свої достатки з чужими. Так було й так буде. Але головне, мені здається, не в тому, щоб " брати щось іншої людини", а в  тому, щоб перемогти це відчуття, щоб переступити через це і піти далі, як переможець. Але це дуже складно зробити -завість робить своє діло. Тому, саме ця заповідь здається мені найскладнішою 
4,7(31 оценок)
Ответ:
хХхмхХх
хХхмхХх
30.10.2022
Талановитий автор В. Г. Короленко у творі «Сліпий музикант» розповів історію обдарованого хлопчика, який був сліпий від народження. У цьому творі автор розкриває таку тему, як роль мистецтва в житті людини.

Петрусь народився в негоду, що стало символом прийдешнього нещастя. Хлопчик був абсолютно здоровий, от тільки з народження доля позбавила його можливості бачити фарби цього світу. Його виховували мати і дядько. Вони завжди були поруч, дозволяли хлопчикові адаптуватися до світу, який його, як каліку тільки відштовхував.

Петрусю доводилося складніше інших дітей, адже він не бачив. Але дитяча душа хлопчика почала тремтіти, коли на п’ятому році життя його вибрала музика. Музика виступає у книзі ще одним героєм і ангелом охоронцем незвичайного хлопчика. Захоплення музикою відкрило для дитини небувалі фарби існуючого світу, світу емоцій, котрий він розумів на універсальній мові. Звуки давали Петрусю можливість бути повноцінною дитиною. Саме професійні заняття фортепіано дозволили хлопчикові, який не бачив від народження, відчути всю повноту життя, знайти подругу, побудувати сім’ю і відчувати себе повноцінною людиною.

Петрусь пройшов ряд невдач та горя, впоратися з якими йому до близькі та сусідська дівчинка Евеліна. Музика ж дозволила герою реалізувати себе як особистість, відчути впевненість і дало усвідомлення, що він такаж повноцінна людина, як і всі інші.
4,8(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ