Однажды мы с семьей поехали в лес на пикник. Когда приехали папа поставил мангал, а мама положила шашлыки.Мне нечего было делать, и я пошла бродить по лесу, но сначала попросила разрешения у родителей.Они мне разрешили, но предупредили , чтоб я далеко не шла, а то еще не хватало чтобы я заблудилась в лесу. Как красиво было в лесу! Деревья все зеленые, слышно было пение птиц. Я так увлеклась, что не заметила , как далеко я пробралась. И ничуть не ипугалась.Наоборот , мне было так интересно, что я не обращала внимания ни на что, кроме зеленого и прекрасного леса.Шла, шла и вдруг увидела вдалеке маленький домик. Я не знала чей это был домик, но мне было так интересно узнать , кто там живет, что я пошла к домику. Мне казалось, что я девочка из сказки ,,Три медведя,, и я даже задумалась на минутку, может там и вправду живут папа медведь, мама медведь и маленький их сынишка медвежонок. Подошла к домику и постучалась. Вдруг дверь открылась и я увидела, что это вовсе не был медведь, а дяденька.Он, увидев меня удивился и спросил, что делает такая маленькая девочка одна в лесу.Я эму конечно все объяснила, а дяденька сказал, что мне найти своих родителей. И мы с ним пошли назад. Я удивилась тому, как этот дядя хорошо ориентировался в лесу. Наконец, где-то через тридцать минут, мы уже были у моих родителей. Их лица были испуганные.Увидев меня, они подбежали и начали расспашивать меня , куда я так далеко пошла.Вместо меня, все моим родителям объяснил этот дядя.Мама и папа были очень ему благодарныУже уезжая домой, я спросила маму, кто этот дядя.Она сказала, что это был лесник и он эту местность знает, как свои пять пальцев.Вот такой случай был со мной в лесу.))
Катерина – центральний образ поеми, образ жінки-страдниці, яка уособлює нещасливу долю багатьох дівчат, що за словами поета «кохалися з москалями». Ставлення до Катерини може бути і негативним, і позитивним, залежно з якого боку подивитись на її вчинки. Звичайно, її можна засуджувати за те, що покохала москалика, який обезчестив її, зганьбив дівочу честь і підступно покинув, обіцяючи повернутися. Також Катерину можна засуджувати за те, що вона не слухала своїх батьків, рідних людей, які ніколи поганого своїй дочці не хочуть і цим самим порушила одну із головних Божих Заповідей, виконання якої забезпечує довге і щасливе життя. Але Катерина, оскільки була доброю, довірливою і чесною дівчиною, так щиро полюбила москаля, не підозрюючи його не дотримання слова, підступність і брутальність. Катря гідно вислухала і виконала вирок батьків, які відцуралися від неї, хоча і не мали більше дітей. Також її можна зрозуміти тому, що всі її діла були плодами любові і вона достойно виконувала роль матері, хоча ця радісна для багатьох жінок подія була для неї тягарем, з яким вона мала змиритися на все життя. Катерина піклується за свою дитину, зичивши 1 шеляг у чумаків для медяника для сина. За ради своєї дитини, при зустрічі зі зрадником-батьком ладна стати наймичкою лише, щоб він прийняв сина і не псував йому долю. Адже краще бути сиротою, а не сином-безбатченком. Оскільки поема написана в романтичному стилі і від Катерини відцурався весь світ починаючи від батьків і рідного села і закінчуючи глузливими промовами москалів – вона обирає для себе втечу : топиться у ставку знесилена від страшних душевних мук, плачу, ворожінь і принижень.
Проблема Катерини актуальна і в наш час, адже і в сьогоднішньому суспільстві знаходяться такі «москалики», які вміють лише улесливо говорити гарні слова, а потім не відповідають за свої вчинки. Проте, можливо, сьогодні Катерина не була б так суворо покарана від батьків, а вони б поділили її горе.
Объяснение: