1.Героический эпос-это произведение устного народного творчества патриотического содеожания.Он имеет историческую основу и повествует о славных воинах,батырах,защитниках народа.
2.Таргын не толтко храбр и хорош собой,но ко всему наделён умом.
3.Враг был на готове,Тысячи пеших и конных солдат под барабанную дробь развернулись в боевом порядке,приготовившись встретить войско хана,и была кровавая битва.Лучники разили одного за другим ногайских батыров через маленькие-со стремечко-бойницы.Сверху на воинов они бросали огромные с котёл камни,потоками полилась горячая смола.
4.Не знаю
5.Алпамыса,Ер Таргын.
Объяснение:
ответ может быть не правильным,хз,у нас другие вопросы
Тема:зображення реалістичних і трагічних за своєю суттю картин життя та психології українських селян у перші десятиріччя після реформи 1861 р.
Ідея :критика окремих вад тогочасного панівного суспільного ладу, які спотворювали людські почуття і взаємини, інтереси і прагнення; засудження егоїзму, жорстокості і дріб'язковості в стосунках з людьми, висловлення суму за людину, її самоприниження і моральний занепад; мотив національної самокритики
Образи:
Омелько Кайдаш: стельмах, небагатослівний, забобонний, віруючий, «зазнав панщане горе», полюбляє перехилити чарку.
Маруся Кайдашиха: «терлась коло панів і набралась від них трохи панства», «від її погляду молоко кисне», «на словах, як на цимбалах грає», сварлива, улеслива, любляча бабуся.
Карпо: мовчазний, жорсткий, «з нього буде добрий посіпака», працьовитий.
Лаврін: лагідний, жартівливий, протилежний за характером і зовнішністю своєму брату, неконфліктний, романтичний.
Мотря: «має серце з перцем», «бриклива, як муха у івку», заможна, галаслива, жорстока.
Мелашка: вродлива, добра, лагідна, з бідної сім’ї, тиха.