Мико́ла Васи́льович Го́голь (рос. Николай Васильевич Гоголь; прізвище при народженні Яно́вський, з 1821 року — Го́голь-Яно́вський; 20 березня [1 квітня] 1809 року, Сорочинці, Миргородський повіт, Полтавська губернія, Російська імперія — 21 лютого [4 березня] 1852 року, Москва, Російська імперія) — російський письменник українського походження.[7][8][9][10][11][12][13][14] Походить з відомого українського роду Гоголів-Яновських.[15] Вважається класиком російської літератури, найвизначнішим з представників її «української школи».[9][10][15] Окрім внеску у російську літературу, Гоголь також мав непрямий вплив і на українську літературу й українську культуру в цілому, а також був завзятим етнографом й збирачем українського фольклору.[16][17]
Микол
Объяснение:
Сама писала мне 5/5 поставили:
Я прочитала философскую сказку "Маленький принц". Эта сказка для детей и взрослых. Автору удается говорить на языке, понятном для всех. В этом произведении рассказывается о дружбе, любви и преданности.
В этой сказке мне понравилось высказывание " Встал поутру, умылся, привёл себя в порядок - и сразу же приведи в порядок свою планету." В этом выражении автор говорит, о чистоплотности и гигиене, которые должен соблюдать каждый. И в том числе, это сказано и о защите окружающей среды. Человек должен хранить в чистоте место, где он живет. Чисто должно быть не только снаружи, но и внутри. Наша душа помыслы тоже должны быть чисты.
"Ты всегда в ответе за тех, кого приручил" - эти слова Лиса нам понять самое главное.Раз на нашей планете миллионы и все похожи друг на друга. Но Маленький принц любит свою розу и понимает, что она единственная на свете. Со своим характером и капризами она становиться другом для принца.
Эта сказка заставила меня о многом задуматься и я поняла, какие существуют на земле главные человеческие ценности.
Как-то так ;)
quarterfreelp и 9 других пользователей посчитали ответ полезным!
7
2,0
(2 оценки)
Войди чтобы добавить комментарий
Остались вопросы?
НАЙДИ НУЖНЫЙ
ЗАДАЙ ВОПРОС
Премиум-доступ со Знаниями Плюс
Начни учиться еще быстрее с неограниченным доступом к ответам от экспертов
ПОДПИШИСЬ
Новые вопросы в Литература
зарубежная литература 7)
реальные моменты из повести ночь перед рождеством
зарубежная литература 7 класс)
эпизода "Мцыри" письменно в сжатом варианте встреча с грузинкой. По плану:1) Место данного эпизода в сюжете.2) Предыстория: время, отражё …
Составить цитатную характеристику Андрия (Тарас и Бульба) с 7 по 9 главу
чему учит книга серебряные коньки
с таблицей Нужно просто составить а мне лень)))
краткий пересказ из "Семейной хроники " Аксакова Оренбургская губерния",или любую другую главу КОРОТКО И ПОНЯТНО ОЧЕНЬ НУЖНО
Твір на тему "Роздуми над проблемами національної культури за творчістю сучасних поетів"
В пословицах и поговорках часто используетсяантитеза как приём, создающий «стержень» этогожанра. Вспомните не менее трёх поговорок, докажите, что в ни …
Предыдущий
Следующий
Задай вопрос
Добро Получи неограниченный доступ к миллионам подробных ответов
Гектор і Ахілл — справжні воїни. На їх рахунку чимало подвигів і перемог під час Троянської війни. Але подолати одне одного їм не просто: обидва сильні, фізично загартовані, витривалі. І навіть у вирішальному поєдинку, якби не до Афіни, хто знає, чи був би переможений Гектор. Гомер підбирає порівняння до поведінки воїнів, підкреслюючи, що вони — гідні супротивники: порівнює Ахілла з соколом, що полює на горлицю дику, з псом, який жене молодого оленя, але й Гектор, на його думку, дуже схожий на високолетного орла, який хоче вхопити ягня або зайця. Дужі, сміливі, мужні — хіба можуть бути воїни кращими, ніж вони? Мабуть, ні, тому що ці герої ще й віддані своїй батьківщині. Мужньо боронить рідну змучену Трою Гектор, схаменувшись, повертається до рядів ахейського війська Ахілл. Якими ж іще якостями наділені герої поеми «Іліада»? Гектор — герой, але ніщо людське йому не чуже, і він довго не наважується стати до ґерцю з Ахіллом. Зрозумівши підступність богів і супротивника, він мужньо бореться, до останньої хвилини свого життя прагне бути мужем, гідним поваги й захоплення. Прагне домовитися з улюбленцем Афіни про видачу тіла переможеного рідним, але засліплений гнівом Ахілл запевняє, що ніяких домовленостей між ними не буде. Ахілл — улюбленець богів і ахейців, красень і взірець воїна. Але він — теж жива людина і робить вчинки, про які потім шкодує: йде з війська — гинуть ахейці, його друг Патрокл, знущається над тілом Гектора — потім плаче разом з Пріамом над спільною трагедією учасників війни.