М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ауе60
ауе60
23.11.2020 02:49 •  Литература

Укажи пословицу, отражающую идею фрагмента сказки. «Нет, мой милый, ведь мы теперь жених и невеста;

Я постараюсь избавить тебя; мы вместе

Или вместе погибнем. Нам должно бежать; уж другого

нет».

Верная любовь в огне не горит и в воде не тонет.

Дома и стены

Долг платежом красен.


Укажи пословицу, отражающую идею фрагмента сказки. «Нет, мой милый, ведь мы теперь жених и невеста;Я

👇
Ответ:
Андрей4е6
Андрей4е6
23.11.2020

Верная любовь в огне не горит и в воде не тонет.

Объяснение:

я проверила

4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
emesiemesi95
emesiemesi95
23.11.2020

Объяснение:

Джордж Плейтен і Тревіліян були однолітками. Вони разом жили на планеті Земля, спілкувалися, брали участь у дитячих розвагах, товаришували. Проте їхні батьки посідали різне місце в «диференційованому» суспільстві. Батько Джорджа був простим трубоукладачем, а Тревіліян-старший був металургом на іншій планеті. Коли він повернувся на Землю, то мав вищий соціальний статус за своїх сусідів. Однак Джордж любив свого батька, вступив у бійку, захищаючи його ім’я. Тревіліян хотів наслідувати свого батька, але лише для того, щоб посісти вище місце в суспільстві. Джордж хотів бути програмістом, змалку відчувши потяг до знань. Для нього не мав значення матеріальний чи соціальний розрахунок, як для Тревіліяна, котрий хотів стати металургом, щоб потрапити на Новію. Однак мрії героїв не здійснилися. Тревіліян, котрий отримав знання за до старого апарата, відстав від інших. Оскільки він і гадки не мав про те, що можна самостійно щось прочитати, вдосконалитися, то цілком ясно, що він ніколи не досягне своєї мети. На відміну від нього, Джордж, котрого відправили в інтернат для недоумків, не змирився зі своєю долею. Він ще більше переконався у своєму покликанні, а головне — збагнув, що людина має навчитися сама здобувати знання, самостійно мислити: лише так можна керувати новітніми машинами й самим ходом технічного прогресу, а не залежати від них. Автор протиставляє не лише ставлення героїв до знань, освіти, а й їхні моральні якості. Джордж Плейтен був більш людяним, морально стійким. Він хвилювався за своїх батьків, боявся осоромити їх. Він мав не лише талант, а й почуття гідності, внутрішньої свободи, цілеспрямованість. А Тревіліян з дитинства звик, щоб за нього все вирішували інші. Він йде найлегшим шляхом у житті, дбаючи лише про матеріальні блага й свій соціальний статус. Його воля повністю підкорена панівній системі. Він здатний на зраду колишнього товариша, відчувши, що той не такий, як усі.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/porivnyannya-obraziv-pleytena-i-treviliana/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

4,7(52 оценок)
Ответ:
anastaseyaaaa
anastaseyaaaa
23.11.2020
Сказочный мир яркий и необычный. С ранних лет мы привыкаем жить в этом чудесном сказочном повествовании. Там "чудеса, там леший бродит"... В сказках все устроено справедливо: если что-то случается с героями, то злодеи обязательно несут наказание и добро побеждает зло. Нас поражают волшебные превращения, например лягушка становится царевной, а к бедной Золушке приходит счастливое время. Даже гнев ледяной Снежной Королевы не может остановить верную и мужественную Герду, несмотря на трудности, она находит Кая. В сказках отражается жизнь людей и животных. И нам кажется нормальным, когда вдруг серый волк вдруг начинает давать советы, а три поросенка строят дома и только дружба и взаимо их от смерти. Сказочный мир захватывает, поднимает настроение, делает нас добрее. " Что за прелесть эти сказки",- повторяем мы восклицание классика.
4,8(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ