М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
макс17281
макс17281
21.11.2020 16:44 •  Литература

15 ричный Капитан опис природи у Твори​

👇
Ответ:
bolgarovaelena1
bolgarovaelena1
21.11.2020

Пригодницькі романи видатного французького письменника Жуля Верна насичені захоплюючими подіями, раптовими і несподіваним поворотами сюжетів, їх рушійною силою стають різноманітні пригоди. Одним з найяскравіших прикладів такого роману може служити відомий у всьому світі твір “П’ятнадцятирічний капітан”.

Як і в багатьох інших творах письменника, основою сюжету роману стають надзвичайні пригоди – подорож пасажирів океанської шхуни “Пілігрим”. Особливістю цього роману є не тільки надзвичайні пригоди його героїв, яким

4,5(23 оценок)
Ответ:
Эмиль2330
Эмиль2330
21.11.2020
В цьому романі Жюль Верн об"єднав розповідь про пригоди героїв з цікавими фактами з географії, біології. Крім того, в романі є багато роздумів, пов"язаних з проблемами взаємодії людини і природи. Де б не побували герої роману, автор наводить докладну характеристику місцевості.
Ось опис морського простору: "...хоча море й пустельне, воно саме тому привертало до себе особливу увагу. Дарма що його поверхня видається одноманітною неуважному зорові - вона безмежно розмаїта для того, хто вмів дивитись. Найменша мінливість водяного обширу чарує уяву тих, що відчувають поезію моря. Онде гойдається на хвилях пучок морської трави, там морська водорость - саргасова гілка - лежить на воді хвилястим візерунком, а там пливе шматок дошки, розкриваючи широке поле для здогадів. Чого тут тільки немає! Перед цим безкраїм обширом багата уява не знає спину. . . На морі скрізь вирує життя: і під водою, і над водою". І Жуль Верн докладно описує морських тварин: "Над водою ширяли буревісники - білі, з коричневою смугою на крилах. А високо в небі, поважно змахуючи своїми десятифутовими крилами, літали величезні альбатроси. Вряди годи вони сідали на хвилі й нишпорили дзьобами в воді, шукаючи поживи. Часом пропливали пінгвіни, що так важко й незграбно пересуваються по землі. Проте, як сказав капітан Халл, у воді ці птахи,послуговуючись своїми недорозвиненими крильцями, наче плавцями, можуть позмагатися з найпрудкішими рибами, і часто бувалі моряки плутають їх з боштами. Усі ці розмаїті картини постають як захопливе видовище, і тільки людині, геть байдужій до природи, здадуться одноманітними".
В романі ми зустрічаємо опис природи острова Пасхи: "Побіля води, під не дуже високим берегом, тяглася вузька піщана смуга, всіяна чорними уламками скель. Де-не-де стрімкі скелясті схили перетинались широкими тріщинами, а подекуди по більш положистому схилу можна було видертись і на гребінь. За чверть милі на північ між скелями видніло гирло маленької річки, зовсім непомітної з боку моря. Над річкою схилялись численні ризофори, які відрізнялись від своїх індійських родичів. На гребені починався густий ліс. Його зелені хвилі сягали аж до сизих гір на обрії. Якби кузен Венедікт був ботаніком, з яким би захватом він одкривав безліч нових порід дерев! Тут росли височенні баобаби з корою, схожою на єгипетський сієніт, що їх колись безпідставно вважали незвичайно довголітніми; латанії, приморські сосни, тамаринди, перечники особливого виду й багато інших рослин, яких немає на півночі Нового Світу. Однак здавалося дивним те, що серед цього розмаїття не було бодай одного представника численної родини пальмових, яка має понад тисячу видів і поширена майже на всій земній кулі. Над берегом ширяли зграї крикливих птахів - здебільшого ластівок з чорним пір'ям, що мінилося синю-вато-сталевіим вилиском, та світлішими , голівками. Подекуди злітали куріпки, сірі з блакитними шийками. Попід берегом між камінням походжало кілька дрібних пеліканів. Вони заклопотано набивали дрібною рибою шкіряні мішки, що висіли в них під нижньою половинкою дзьоба".
Як бачимо, автор подає докладну характеристику природних явищ тих місць, куди заходив "Підлігрим", а також приклади взаємодії мандрівників з оточуючим світом.
4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dolbaeb2k00
dolbaeb2k00
21.11.2020

В рассказе А. П. Чехова “Мальчики” рассказывается, как семья Королевых ждет приезда сына Володи. Он приезжает и привозит своего друга Чечевицына. Все домочадцы радостно встречают Володю. Потом мальчики пьют чай. Отец Володи говорит, что скоро будет рождество. Три сестры Володи глядели на Чечевицына. Он был худой, с узкими глазами, молчаливый. Оба мальчика о чем-то думали. После чаепития стали делать украшения для елки. Володя с Чечевицыным рассматривали какую-то карту. “Пермь, Тюмень, Камчатка, потом Америка”,  –  говорил Чечевицын. Вечером Чечевицын остался один с девочками. Чечевицын спросил Катю: “ Читала ли она  ли она Майн-Рида, знает ли она про бизонов и индейцев?” Он сказал, что его зовут: “ Монтигомо Ястребиный Коготь”. Старшие девочки проследили за мальчиками, выяснили,что они захотели убежать в Америку, сражаться там с тиграми, добывать золото. Девочки ничего не сказали матери. Володя был какой-то грустный. Утром девочки подслушали, как Чечевицын  спрашивал  Володю о том, поедет ли тот в Америку. Потом мальчики убежали. Их нигде не было. На следующий день их привезли, их задержали в городе. Отец Володи ругал обоих мальчиков. Чечевицына увезла его мать, он написал в Катиной тетрадке:  “Монтигомо Ястребиный Коготь”.  

Семья Королевых очень дружная, все вместе делают елочные украшения. Они радостно встречают Володю, обнимают, целуют, сестры визжат, отец кричит, когда он приезжает. Девочки не выдали потом Володю, не рассказали о том, что он задумал, что говорит об их хорошем отношении к брату.

4,4(83 оценок)
Ответ:
Во первых в королевских семьях не присутствует "семейный дух" то есть родители не занимаются воспитанием ребенка, дети видят отца и мать довольно редко. У детей отсутствует детство, как мы привыкли считать что детство это- гулять с друзьями и веселится, так сказать "валяться в грязи" :), у детей же из королевской семьи есть только "спокойные прогулки по саду", "чаепитие у не менее богатой и королевской семьи" и жизнь "за забором". Они вырастают тщеславными и мнимыми о себе, нежели дети из простых семей. (это лично мое мнение!)
4,7(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ