Американський новеліст О. Генрі написав майже 400 оповідань і один роман "Королі та капуста". Критики нерідко називають О. Генрі "великим утішником" і розважальним письменником. Так, в його оповіданнях є щось райдужне і казкове. Його герої — типові маленькі люди — часто зазнають поразки своїх ілюзій. Нерідко їм на до О. Генрі закликає його величність Добрий Випадок, який забезпечує щасливу кінцівку подій, та ідеали вірності, дружби, любові перемагають. Здається, ніби письменник задовольняв смак своїх читачів, здебільшого представників середніх класів. Але таке пояснення було б надто спрощеним. Навпаки, він бачив їх надто гостро
Відповідь:
По́нтий Пила́т — римский префект Иудеи c 26 по 36 годы, из всаднического сословияешу́а Га-Ноцри́ — один из героев романа Михаила Булгакова «Мастер и Маргарита» и встроенного романа, написанного Мастером. Прототипом образа Иешуа Га-Ноцри послужил Иисус Христос, однако имеются многочисленные отличияПерейти к разделу «#Отличия Иешуа от евангельского Иисуса» Иешуа от евангельского Христа[1], при этом отдельные исследователи высказывают мнение, что сходство Иешуа Га-Ноцри со своим прототипом носит весьма поверхностный характер
Пояснення:все що знаю
Объяснение:
Український Гетьман 1687-1704 років Іван Мазепа своєю нелегкою долею, мужнім, могутнім та відважним характером привертав увагу та надихав на творчість не одне покоління поетів та письменників як в Україні, так і за кордоном.
Так, генії доби романтизму Лорд Байрон та Віктор-Марі Гюго про раннє життя славного українського гетьмана написали дві однойменні поеми, які прославили ім’я Івана Мазепи на всю західну Європу.
У 1807 році англійський поет-романтик Лорд Байрон створив поему «Мазепа», яка була написана з реального життя великого українського гетьмана.
Головний герой Іван Мазепа у поемі виступає розповідачем, який ділиться своєю життєвою історією з королем Шведської Імперії Карлом XII. Гетьман розповідає про події, які відбувалися з ним після поразки в полтавській битві.
Французький поет, письменник, драматург та публіцист Віктор-Марі Гюго, надихнувшись поемою Байрона про українського Гетьмана, у 1828 році створив власний твір, з такою ж назвою: «Мазепа» («Mazeppa»). Для епіграфа він використав перший рядок з поеми Байрона: «– Away! – Away!»
Ця поема увійшла до його збірки «Поезія сходу» (Les Orientales, 1829).
У творі Гюго розповідає про тісний зв’язок людини з природою і зображує Мазепу романтичним героєм, який є символом митця та прагне свободи.
Більше цей символізм розкривається у другій частині твору, саме там автор зображує Мазепу митцем, а коня його Генієм, який попри всі перешкоди природи виводить Мазепу з банального світу на межу ідеального, де він згодом досягає успіху, стає гетьманом. Сам кінь помирає одразу після того, як його відв’язують від Мазепи.