Я считаю,что и злодей,и жертва. Почему жетрва-он стал пленником человеческой алчности,услышав историю о трёх картах(до этого он никогда не играл,т.к. знал,что состояние го это ему не позволяет). Желание обогатиться его не только сгубило,но и обесчеловечило(он довёл графиню до смерти и даже не испытывал муки совести) И даже,когда дух графини явился к нему и назначил карты(и плюс выполнить его обещания) он отказался их выполнить,за что и был наказан сумашествием. А злодей-т.к. из-за денег пошёл на подлость(обманул Лизу) и довёл графиню до смерти
Відповідь:
На мою думку класицизму э художньому напряму притаманно відображати життя в ідеальних образах, які тяжіють до загальної «норми», зразка. Зразком досконалого та гармонійного мистецтва в класицизмі була проголошена антична класична минувшина. Тому митці часто зверталися до сюжетів і образів античної міфології. Письменники цієї доби зразки, гідні наслідування, також вбачали в античній класиці, у трагедіях Есхіла та Софокла, у поезії Горація. Особливість літератури класицизму виявилась ще й у тому, що її творці дотримували правил, які були обов’язковими й відповідали порядкам, встановленим у суспільстві.
Уперше класицизм з’явився в італійській культурі XVI ст., а найбільшого розквіту досяг у Франції у XVII столітті: у драматургії (П’єр Корнель, Жан Расін, Жан Батіст Мольєр), у поезії (Жан де Ла-фонтен), у живописі (Нікола Пуссен), в архітектурі.
Пояснення: