М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Хто з персонажів роману представляє світ науки і саме яку науку?

👇
Ответ:
CaMo3BaH4uK
CaMo3BaH4uK
16.03.2023

Жуль Верн жив у непростий, але дуже цікавій час. У Європі розвивається наука. Успіхи і досягнення науковців швидко втілюються в життя, змінюючи його на краще. Майбутній автор також поринає в науку. Спочатку сісти за підручни­ки його примусив батько, а потім, зацікавившись, він сам із задоволенням здобуває фундаментальні знання.

   

Природний розум, отримані знання і безмежна фантазія перетворили простого адвоката Жуля Верна на всесвітньо відомого письменника. Він створив аб­солютно новий літературний жанр.

Деякий час Жуль Верн працював в одному із журналів. Його завдання поляга­ло в тому, щоб доступно і цікаво розповідати читачам про наукові відкриття. Са­ме тоді у письменника виникла ідея створити образ справжнього науковця. Свій задум він втілює в життя. У романі «П’ятнадцятирічний капітан» з’являється ди­вакуватий вчений, кузен Бенедикт. Мені здається, що Жуль Верн навмисне зображує його безпорадним, неуважним, щоб привернути до нього увагу читача. У свої 50 років Бенедикт забуває поїсти, не звертає уваги на свій одяг, бо єдине, що для нього важливо, — це ентомологія. Наука про комах поглинула його до останку. Бенедикт не помічав великих предметів, людей, але навіть найдрібніша комаха завжди привертала його увагу. Ентомологія не полишала кузена ні вдень, ні вночі. Відчуженість від реального життя, неуважність стали причиною того, що невеликий загін «Пілігрима» висаджується на узбережжі Африки, а не Америки. Отож причиною випробувань, які випали на долю героїв, стала ентомологія, яка погли­нула свідомість та підсвідомість кузена Бенедикта. Та чи можна засуджувати за це вченого? Він настільки добра людина, готова завжди прийти на до що його навіть шкода. Виникає бажання до заспокоїти, розрадити.

Чого ж насправді хотів автор, створюючи образ кузена Бенедикта? Мені зда­ється, що Жуль Верн хотів показати читачеві, що світ знань є безмежним, всепо­глинаючим. А розвивати науку можуть лише ті люди, які віддають їй себе до остан­ку і готові покласти своє життя на вівтар розвитку і прогресу в ім’я майбутнього.

Объяснение:

4,4(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
liskotovich
liskotovich
16.03.2023


1. Что особенного было в смерти Базарова? Он не был ранен на войне, не был ранен, защищая женщину\ребёнка. Ничего героического в этой смерти нет. Разве только то, как он воспринял эту смерть.2. Смотря с какого ракурса рассматривать этих людей. С одной стороны, это люди, которые хотят внести в развитие мира что-то своё, что-то новое. С другой стороны, они только "ломают" всё:  

    —Мы действуем в силу того, что мы признаем полезным... В теперешнее время полезнее всего отрицание — мы отрицаем.
    — Все?
    —Все.
    — Как? Не только искусство, поэзию... но и...
    — Все, — с невыразимым спокойствием повторил Базаров.
    — Однако позвольте, — заговорил Николай Петрович. — Вы все отрицаете, или, выражаясь точнее, вы все разрушаете... Да ведь надобно же и строить.
    — Это уже не наше дело... Сперва нужно место расчистить.

4,5(80 оценок)
Ответ:
khramenkova
khramenkova
16.03.2023
М.Ю. Лермонтов в своем произведении показывает Ивана Грозного далеко не с положительной стороны. Годы его правления были действительно темными и несправедливыми. Доказательством этому служит сама история о казни купца Калашникова, описанная в поэме. Царь был жестоким и равнодушным, не прислушивался к мнению народа и не мог сдержать своего слова. В то же время можно увидеть и страх в его глазах за свой престол, а также боязнь измены верных опричников. Его правление было несправедливым по отношению к гражданам. Доказательством этой мысли служит поступок царя, когда он казнил невинного купца Калашникова, победившего в честном бою. В своей поэме М.Ю. Лермонтов осуждает вид правления Грозного и показывает его мстительным и жестоким деспотом, который не считался с мнением народа.
4,6(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ