Образ Германна:
1)Страдает от недостатка средств, но тщательно это скрывает;
2)Жаждет быстрого богатства;
3)Хитрый;
4)Расчётливый;
5)Целеустремлённый ;
6)Не в состоянии жертвовать необходимым, в надежде приобрести излишнее.
Образ Томского:
1)Молодой граф;
2)Не умеет держать язык за зубами, он фактически обрекает старуху на смерть;
3)Очень удачлив, но не ценит того, что имеет;
4)Единственное что ему интересно- это игра в карты.
Что общего:
1)Люди из высшего общества;
2)Проматывают жизнь в азартных играх, на балах, бессмысленных занятиях.
Объяснение:
Этим произведением Пушкин учит нас верить в любовь и быть смелыми. Ведь благодаря таким качествам героев добро победило, а зло было наказано. Слова, которые Финн сказал Руслану, можно назвать основной мыслью этого произведения:
…Но зла промчится быстрый миг:
На время рок тебя постиг.
С надеждой, верою весёлой
Иди на всё, не унывай…
Сюжет поэмы: Князь Владимир празднует свадьбу его дочери Людмилы и князя Руслана. После бала в опочивальне Людмилу похищают, а кто неизвестно, всё случилось быстро. Князь Владимир посылает молодых витязей, соперников Руслана, на поиски своей дочери, кто найдёт, тот и жениться на ней
Объяснение:
94 слова.
Федько - головний герой оповідання Володимира Винниченка. Він був хлопцем-розбишакою, яких часто можна зустріти у наших дворах. Його батьки були бідними. Часто підкреслювали, що і Федько "мужичиня". Просили, щоб не водився з Толиком - сином господаря, у котрих вони винаймали квартиру.
Федько виділявся серед ровесників неабиякою силою, був задиракою та полюбляв битися, адже завжди виходив переможцем. І одівався відповідно: «картуз набакир,... чуб йому стирчком виліз з-під картуза, очі хутко бігають» та ходив «руки в кишені,..., не поспішає, ... навіть груди підставляє, так наче йому тільки того й хочеться, щоб його вдарили каменем».
На початку твору не хочеться схвалювати Федька, адже він часто ображає своїх друзів. Але згодом читач розуміє, що перше враження неточне. Федько добрий, адже віддає змія і свої нитки. Він вигадливий, повний енергії і сили, сміливий та спритний. Сусідських хлопцям цікаво з ним. З кожної наступної сторінки починаєш захоплюватися Федьком, його правдивістю та відданістю друзям. Хоч хлопець часто спокушає до бешкетних витівок господарського сина Толика, але терпляче зносить покарання, «за ремінь не сердиться, ... розуміє, що так і треба». Перейти річку по кризі намірився Федько. Всі друзі із захопленням і переживанням гали за витівкою. Вони вірили в нього, бо були переконані у його спритності, передбачливості та сміливості. Те, що тільки один Федько кинувся на порятунок Толі, свідчить про товариськість, співчуття, героїзм героя.
Трагічний випадок на річці показав усім справжнього Федька – надійного друга та відважного рятівника.
Объяснение: