Ахілл і Гектор – одні із найсміливіших та відважних воїнів. Ахілл знав, що життя в нього не буде тривалим. Та вирішив прожити його достойно, здобувши славу. Гектор же віддасть своє життя через любов молодшого брата. На рахунку обидвох чоловіків чимало перемог та славних боїв. Проте подужати одне одного вони не можуть. Адже і Ахілл, і Гектор досить мужні і сильні.
Ці воїни щиро та сильно люблять свою батьківщино. Вони ніжно віддані їй, боронять свої землі. Вони – справжні герої. Проте, не дивлячись на це, вони мають і людські риси. Наприклад, Ахілл йде з війська, зневажає тіло Гектора після його смерті. Вади сумніву має Гектор. Проте обидвох героїв поважають їхні соплемінники. Вони – справжні чоловіки, воїни, ідеал людини.
Собственно говоря, раз они не читают, то вероятнее всего в этом замешаны конкретно родители.
Человек так устроен, что с самых ранних лет склонен копировать поведение окружающих его людей.
Может те самые родители САМИ приходят с работы домой и как ни в чем не бывало включают телевизор или сериал в браузере?
К тому же, сейчас у всех много проблем. Взрослые получают стресс на работе и не зная, куда его деть - все выплескивают на ребёнком который просто попался под горячую руку.
Чтобы решить «проблемы» с чтением нужно сначала разобраться в самом себе, а уже потом что-то менять.
К тому же, кто знает, что дети смотрят в телефоне? Родители в экран заглядывали? У большинства семей нет денег на покупку бумажной книжки. Так может эта самая книга находится в телефоне и ее ребёнок как раз-таки и читает ?