М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
You666
You666
13.09.2021 03:54 •  Литература

Граф роланд - зразок лицарської звитяги ть будь ласка)

👇
Ответ:
ЛюАниме
ЛюАниме
13.09.2021

ОбъРоланд — ідеал лицаря середньовічної доби

Сьогодні дочитав книгу польського письменника "Хрестоносці". Ніколи більше не мріятиму про лицарські часи. Виявилося, що звання лицаря — то звання розбійника з битого шляху.

Проте деякі риси баронів-розбійників викликали в мене повагу. Насамперед, це наявність ідеалу, яким повинен бути лицар. Цьому ідеалу відповідав франкський граф Роланд. Скоріше, він сам і був цим ідеалом.

По-перше, він виконував свої обов'язки перед сюзереном і був вірним васалом. Через те він охоче виконує смертельно небезпечне завдання тримати оборону у Ронсенвальській ущелині. Тим паче, що це відповідає другій головній чесноті ідеального лицаря — бути відважним воїном на турнірі і справжній війні. До того ж тут була війна "за християнську віру" з "безбожними" маврами. Хоча сам Христос, мабуть, не впізнав би свого вчення в тому, у що вірив звитяжний граф.

Як кожний лицар, Роланд поважає свою зброю. Його меч і його сигнальний ріг мають власні імена, як найближчі друзі. І до друзів ставиться так, як до зброї. Бо ж і від них залежить виконання воїнського кодексу.

Але Роланд відважний до нестями. Його почуття особистої честі переходить у сваволю. Він не хоче ані з ким ділити славу. Через те гине сам і губить тисячі франків. Бо що життя лицаря, як не гонитва за славою? Тому його розуміють і підтримують інші герої битви. Кузен, наприклад, стримує його, коли Роланд збирається сурмити у свій ріг Оліфант: все одно, Карл не встигне, а хоробрі повинні вмерти без жалю.

Та сам граф гірко карається, коли наприкінці битви розуміє, що загинули 12 перів Франції, друг і родич Олів'є. І це незважаючи на те, що сарацини тікають, залишивши поле битви за Роландом.

Бо, зрештою, найбільше почуття, яке живе у душі лицаря, — це патріотизм, вірне служіння Франції та її королю. Слава Роланда — слава Франції, ганьба Роланда — ганьба батьківщини. Честь лицаря свята, бо то є честь його вітчизни. Ось що головне для ідеалу лицаря середньовічної доби.

яснение:

4,4(71 оценок)
Ответ:
Diagramma1
Diagramma1
13.09.2021

ответ:Роланд — ідеал лицаря середньовічної доби

Сьогодні дочитав книгу польського письменника "Хрестоносці". Ніколи більше не мріятиму про лицарські часи. Виявилося, що звання лицаря — то звання розбійника з битого шляху.

Проте деякі риси баронів-розбійників викликали в мене повагу. Насамперед, це наявність ідеалу, яким повинен бути лицар. Цьому ідеалу відповідав франкський граф Роланд. Скоріше, він сам і був цим ідеалом.

Объяснение: не благодари

4,4(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sofiotap3
sofiotap3
13.09.2021

  28-й том собрания сочинений вошла повесть «бабочка на штанге», завершающая трилогию «стальной волосок». в центре города, в стороне от шумных улиц, в старом деревянном особняке находится кафе «арцеуловъ», в котором может открыться дверь в иные миры. герои книги вместе с новыми друзьями пытаются понять законы гармонии вселенной и сделать лучше жизнь тех, кто рядом с ними. в сборник также вошла повесть «прыгалка», рассказывающая о жизни в приморском поселке, находящемся рядом с границей некогда дружественных стран.

4,4(97 оценок)
Ответ:
Виданное ли дело — корабли на колесах, идущие с попутным ветром под парусами со стороны поля к городу? такие корабли перемещали люди великого князя олега в 907 году к царьграду. (царьград — название константинополя). князь олег не случайно переместил корабли с моря на сушу. это была его тактика. именно с суши ему легче было покорить греков. в войске князя олега было множество варяг, северян, полян и других народов. воевали они самоотверженно, убили много греков, сожгли их церкви, взяли пленников, и «много другого зла сделали грекам, как обычно делают враги». греки же, увидев корабли на колесах, выслали послов к князю олегу — они искали примирения. князь согласен был заключить мир, но потребовал дани на две тысячи кораблей, а каждому русичу с корабельного — по двенадцать гривен. греки заключили мир с олегом. князь велел им сшить паруса для его кораблей из лучших шелков и повесил свой щит на вратах царьграда в знак победы русичей над греками. вернулся олег в киев, неся золото и другие щедрые дары. об этом рассказывает одно из значительных произведений киевской руси — летопись «повесть временных лет». по всей вероятности, ее составителем был монах печерского монастыря нестор. 
4,4(5 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ