М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ksenia5051
ksenia5051
08.03.2020 02:54 •  Литература

Сочинение на тему как вы понимаете выражение свинцовые мерзости жизни

👇
Ответ:
Angelinohka5345
Angelinohka5345
08.03.2020

эта фраза из книги М. Горького «Детство». Думаю Горький хотел сказать о чём-то тяжёлом как свинец, отравляющем умы российских мужчин, въедающемся в умы т делающим жизнь дикой, непонятной, непредсказуемой, страшной. Он видел это. Думаю ему очень хотелось народ, но он понимал что никогда не сможет этого сделать. И все что он смог сделать, это описать это безумие в своем произведении.

4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
krasatulea83
krasatulea83
08.03.2020

Иван Кузьмич Шпекин – персонаж комедии Н. В. Гоголя «Ревизор», почтмейстер. Шпекин – начальник почтовой конторы, который любил раскрывать чужие письма. Как он сам говорил, это было из чистого любопытства, чтобы узнать, что нового в мире происходит. Без зазрения совести и с доброй наивностью он читал чужую переписку. Именно он прочел письмо Хлестакова другу Тряпкину, в котором тот во всей красе описывал глупость и жадность чиновников уездного города, а также приукрашено рассказал, как ему все несут взятки, принимая за ревизора.

Иван Кузьмич появился в четвертом действии, чтобы представиться Хлестакову. Он предстал перед мнимым ревизором в мундире и со шпагой. На все вопросы отвечал кратко и по делу. Был очень приятен и услужлив в общении. Отдавая взятку Хлестакову, почтмейстер интересовался, не будет ли каких замечаний к почте. При этом в поведении этого персонажа не было робости или нахальства. Он просто среднестатистический чиновник, который выслуживался перед начальством.

В фамилии героя автором скрыто презрительное слово «шпик», которое обозначало сыщика или тайного агента. Именно благодаря этому персонажу чиновники уездного города узнали, что Хлестаков был вовсе не ревизором, а просто мелким чиновником из Петербурга. Автор считал, что разоблачение общества было возможно только через множество негативных примеров. Шпекин был одним из таких примеров. Во времена, когда почта была единственным средством связи, он обладал невероятным объемом информации. А, как известно, информация правит миром. Поэтому роль этого персонажа в комедии очевидна.

4,5(65 оценок)
Ответ:
aizmesteva
aizmesteva
08.03.2020

Маленька дівчинка Пеппі залишилася сиротою. Вона живе абсолютно одна, робить що хоче і коли хоче. Пеппі веде себе дивним чином, вона не така, як інші дівчата: дуже сильна, господарська, спритна, розумна. Дівчинка вічно, щось вигадує і це подобається її друзям і Томмі Аннике. Пеппі прозвали Довгим-панчохою, тому що вона носила різні панчохи: чорний і коричневий. Вона добра душа, готова до товаришам у будь-яку хвилину. А ось її ворогам і хуліганам дістається по заслугах.Твір вчить, що у маленької людини може бути велике серце. Так героїня Пеппі Довга-панчоха надавала до хворим, тим, хто був підданий тортурам, глузуванням інших хлопців, пригощала дітей солодощами. У невеликому шведському містечку в покинутому будинку оселилася дівчинка дев’яти років. Звуть її Пеппі Довга-панчоха. Живе вона зовсім одна, так як її мама померла, коли Пеппі була ще немовлям, а от батько загинув під час шторму, але дівчинка думає, що він живий і живе десь на островах. Пеппі оптимістична, дуже сильна, господарська і майстриня на всі руки. У неї було руде волосся, вона їх заплітала в коси, веснянки на обличчі, невеликий носик, панчохи різних кольорів: чорний і коричневий, величезні туфлі, які постійно бовталися. Дівчинка завжди придумує цікаві історії про країни, в яких побувала разом з батьком моряком. У неї була мавпочка на прізвисько Нільс. Він був для неї вірним товаришем. З будь-якої речі вона може зробити щось корисне для дому. Вона познайомилася з двома хорошими акуратними вихованими хлопцями Томмі і Аннікою. Пеппі пригощала друзів млинцями. Потім подарувала їм подарунки. Дітям сподобалася нова приятелька і вони з нетерпінням чекали нової зустрічі з нею.

Наступного дня хлопці знову пішли в гості до Пеппі. Вони грали в детективів, як раптом звідки не візьмись, з’явилися п’ятеро хлопчиків, які напали на одну дівчинку Віллі. Побачивши Пеппі, вони відразу накинулися на неї, стали обзивати і дражнити її, а дівчинка тільки те й робила, що голосно сміялася. Такого повороту подій точно ніхто не чекав. Пеппі взяла одне з них і жбурнула на гілку дерева, потім другого. Так по черзі вона розправилася з усіма розбишаками, тим самим провчила їх. Пеппі вважала, що в школі їй не місце, так як онам не розуміла правил поведінки в цьому закладі. У дитячому будинку їй теж не сподобалося і вона пішла звідти.

А ось в цирку Пеппі відчувала себе, як у «своїй тарілці». Вона відмінно пройшлася по канату перемогла силача, осідлала коня і вміло скакала на ній. Як-то раз на одній з вулиць містечка почав горіти багатоповерховий будинок. В одному з вікон здалися особи хлопчаків. Одному було 5 років, а другий на рік молодший. Малюки просили до . Але сходи пожежників не діставала вікна. Тоді Пеппі вирішила до хлопцям. Нільс взяв мотузку і зачепив на гілку дерева, дівчинка взяла другий кінець каната і велику дошку. Вона спритно вилізла на верхівку дерева, дошку підняла і поклала її між деревом і палаючим вікном, вийшов міст. Пеппі пішла по дошці і забрала малюків. Повернулася вона з дітьми по тій же дошці. Таким чином, Пеппі врятувала життя двох дітей.

Пеппі з друзями їдуть на острів. Він знаходився на озері. Це місце ідеально підходило для хлопців. Пеппі взяла з собою все необхідне: їжу, намет, спальні мішки. Дівчинка з легкістю несла величезний мішок. Хлопці сіли в човен, а кінь пливла поруч. Вони припливли на острівець. Пеппі підстроїла корабельну аварію. Друзі розмістилися на цьому місці, запалили багаття. Почався дощ, мандрівники перечекали його в наметі, а кінь – під великим деревом. Дітям було дуже весело і комфортно. На сніданок Пеппі приготувала шинку з яйцями і ароматний кави. Товариші веселилися. Пеппі придумала гру – стрибати в озеро, розгойдуючись на канаті. Анніка і Томмі спочатку не вирішувалися, але незабаром вирішили спробувати і це їм дуже сподобалося. Розгойдуватися на канаті самому було веселіше, ніж пасивно ігати за іншим. Навіть Нільс захотів стрибнути у воду, але передумав в самий останній момент. Минав час, пора було повертатися додому. Тут хлопці виявили пропажу човни, кинули пляшку з посланням, але ніхто не прийшов йому на до . Пеппі стала нервувати і потім згадала, що сховала шлюпку від дощу. Діти повернулися додому.

Объяснение: короче я не знаю как

4,5(59 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ