1. Для отримання посади при дворі, кандидати повинні були вміти виконувати вправи на канаті, а міністрами ставали ті, хто вище всіх стрибав на канаті. 2. Міністри отримували нитку від імператора різних кольорів, яку повинні були носити на талії, обернувши двічі навколо себе, а якщо поправився, то нитка рвалася і міністр втрачав посаду. 3. Кожен з державних службовців повинен був у будь-який момент виконати гімнастичні вправи на канаті за наказом короля, а якщо не міг, то позбавлявся посади. 4. Розумові якості не впливали на отримання посад, тільки фізичні. 5. Злодійство не було злочином, за нього не належало покарання. 6. Відмова від пропозиції розцінювався як злочин, за який потрапляли в опалу. 7. Ліліпути ніколи не обманювали один одного, так як найстрашнішим злочином вважався обман і шахрайство, за це пок ладалася смертна кара. 8. Зрада державі - це тяжкий злочин, який також карався стратою. 9. Невдячність - кримінальний злочин. 10. Хто дотримувався сім місяців закони і не порушував їх, той міг претендувати на премію від імператора. 11. Моральні якості, такі як: чесність, ввічливість, взаємодо цінувалися і давали шанси на отримання державних посад, якщо спритність кандидата була на висоті.
У одной хозяйки жил говорящий попугай и маленькая собака. Собаку звали Тоша. Он выполнял самые простые команды, по типу "фу", "ко мне", "голос" и тому подобное. Когда на попугая никто не обращал внимания и ему становилось скучно, то больше всего он любил издеваться над собакой. Он громко на весь дом звал собаку: "Тоша, ко мне" и собака галопом мчалась на зовущий голос, но когда прибегала, то оказывалось, что хозяйка ее не звала и собака возвращалась на свое место. Так повторялось еще много раз пока бедный Тоша не выбивался из сил и хозяйке не становилось его жалко. Тогда Тоше устраивали незапланированную ночь, накрывая его клетку покрывалом.
2. Міністри отримували нитку від імператора різних кольорів, яку повинні були носити на талії, обернувши двічі навколо себе, а якщо поправився, то нитка рвалася і міністр втрачав посаду.
3. Кожен з державних службовців повинен був у будь-який момент виконати гімнастичні вправи на канаті за наказом короля, а якщо не міг, то позбавлявся посади.
4. Розумові якості не впливали на отримання посад, тільки фізичні.
5. Злодійство не було злочином, за нього не належало покарання.
6. Відмова від пропозиції розцінювався як злочин, за який потрапляли в опалу.
7. Ліліпути ніколи не обманювали один одного, так як найстрашнішим злочином вважався обман і шахрайство, за це пок ладалася смертна кара.
8. Зрада державі - це тяжкий злочин, який також карався стратою.
9. Невдячність - кримінальний злочин.
10. Хто дотримувався сім місяців закони і не порушував їх, той міг претендувати на премію від імператора.
11. Моральні якості, такі як: чесність, ввічливість, взаємодо цінувалися і давали шанси на отримання державних посад, якщо спритність кандидата була на висоті.