Наступного дня Юлько ішов у школу. І згадав про незручну ситуацію. Юлько думав,що з ним більше ніхто спілкуватися не буде. Але він знав,що Славко його пробачить. І коли Юлько зайшов у клас,зним правда ніхто не спілкувався. Він подумав,а якщо попросити пробачення. Юлько вийшов на клас і попросив пробачення. Славко його пробачив,а Лілі ні. Прийшовши додому,Юлько розказав своїм батькам. І мама сказала йому:„Я думаю,що потрібно Лілі зробити подарунок своїми руками“. Юлько зрадівши пішов у магазин купив цукерок та картон. Зробив коробочку і вклав туди солодке.
Прийшовши в школу,Юлько подарував цей подарунок Лілі. І вона звичайно його пробачила. Юлько був дуже щасливий,що у нього тепер багато найкращих друзів.
В одному містечку жила сім'я Бакета. Сім'я складав з семи членів сім'ї: мис Бакет, пан Бакет і двох бабусь і дідусів, і канєшно же Чарлі.Мальчік жив в дуже бідній семье.Чарлі дуже любив шоколад Віллі Вонки (власник шоколадної фабрікі.Віллі Вонка влаштував конкурс для 5 щаслівчіков. Одного дня Чарлі ідеш зі школи і знайшов 5 доларів і пішов в магазин Вонки і купив батончік.Сначала йому не попався квиток але потім він все таки його знайшов у своєму батончіке.С дідусем вони вирушили на прекрасну екскурсію по шоколадній фабриці Віллі Вонки Там був фонтан з шоколаду багато маленьких ліліпутів які співали веселі пісеньки про невдача інших учасників крім Чарлі.В кінці хлопчик залишився сам з дідусем і Вонкой.Вонка запропонував йому стати власником фабрики і управляти ним поки не підійде до кінця його жізнь.Но Чарлі сказав що він буде жити з семьyoй.Также у Вонки налагодилися відносини з отцом.А Чарлі він ходив провідувати.
Чи помічали ви, як часто в житті переплітаються смішне із сумним, а сумне — зі смішним? Так само буває і в літературному творі, побудованому на яскравому матеріалі, за власними та переживаннями автора. Нам смішно, коли ми читаємо про хлоп’ячі забобони, страшні клятви, наслідування дорослих, «багатства» у вигляді дохлих котів та пацюків. І сумно, коли діти своїм бешкетуванням, упертістю, лінощами, непослухом завдають клопоту своїм рідним, змушують їх переживати й навіть страждати; наражають своє життя і здоров’я на небезпеку.
Сьогодні ми подумаємо над тим, коли ж дійсно смішно, а коли сумно буває героям повісті Марка Твена, а також познайомимося з новими розділами твору «Пригоди Тома Сойєра».
• Усно розкажіть 2-3 епізоди із самостійно прочитаних удома розділів (двадцять чотири – тридцять), які найбільше запам’яталися.
• Визначте, які це види опису ( портрет, пейзаж, інтер'єр) і в якому випадку вони використовуються автором. Запишіть у зошит.
1. «Вони побачили зарослу бур’яном домівку, стіни, з яких давно обсипався тиньк, старезний камін, зяючі отвори вікон, розвалені сходи нагору і скрізь запилюжені, обвислі клапті павутиння».
2. «Другий був бридкий обідранець з дуже неприємним обличчям. Постать іспанця обгортало серапе; з-під сомбреро виднілись волохаті сиві бакенбарди й довгі пасма сивого волосся, а очі ховалися за зеленими окулярами».
3. «Внизу, посеред залитої місячним сяйвом долини, самітно стояв той самий «будинок з привидами», давно вже без огорожі, до самого ґанку зарослий бур’янами...»
Дайте письмові відповіді на питання.
4. Які риси характеру хлопців (Тома і Гека) виявилися під час вистежування таємничих незнайомців з «будинку привидів»?
5. Що таке халепа?
6. Що таке дати драла? (Швидко втікати)
7. Чи правильно зробив Гек, що пішов за страшними злочинцями назирці, став за ними
Объяснение: