М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Бубльгум8888
Бубльгум8888
15.04.2022 16:32 •  Литература

Тяжело и прискорбно мне видеть, как мой брат погибает родной. и стараюсь я всех ненавидеть, кто враждует с его тишиной. посмотри, как он трудится в поле, пашет твердую землю сохой, и послушай ты песни про горе, что поет он, идя бороздой. или нет в тебе жалости нежной ко страдальцу сохи с бороной? видишь гибель ты сам неизбежной, а проходишь его стороной. же бороться с неволей, залитою вином, и с нуждой! иль не слышишь, он плачется долей в своей песне, идя бороздой? найдите тропы!

👇
Ответ:
din46
din46
15.04.2022

Страдалец сохи - эпитет

Неволя залитая вином с нуждой - Эпитет или метафора
Нежная желость - эпитет

 Риторический вопрос - Или нет в тебе жалости нежной Ко страдальцу сохи с бороной?

Вроде все.

 

4,4(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dimonnovikov0
dimonnovikov0
15.04.2022

Андрей Соколов – главный герой рассказа Михаила Шолохова “Судьба человека”. Он отважный сын своего народа. Рискуя жизнью, Соколову удалось сбежать из фашистского плена. Андрей смог оглушить немецкого майора и вернуться на родную землю. Подвигом было и то, что Соколов взял на себя ответственность за сироту Ваню, бедного беспризорного мальчика.

В рассказе Максима Горького “Старуха Изергиль” рассказывается о смелом герое по имени Данко. Ценой своей жизни он смог вывести народ из темного и страшного леса. Он вырвал из груди свое пылающее сердце и осветил людям путь. Однако люди не оценили подвиг Данко и скоро забыли героя.

4,7(41 оценок)
Ответ:
veron001
veron001
15.04.2022

Влітку я прочитав багато книжок, але найбільше враження я отримав від твору Михайла Шолохова «Доля людини». Основна тема якого це зображення трагічної долі простої людини під час Другої світової війни. В оповіданні відображено не тільки страшне зло війни, а й віра в добро, сподівання на краще майбутнє.

Автор звертається до форми розповіді від першої особи, чим підкреслює не вигаданість історії. Головний герой оповідання – Андрій Соколов. Він звичайна російська людина, яка винесла всі жахи війни і ціною власних втрат завоювала перемогу у Великій Вітчизняній війні. Ще з дитинства доля Андрія була важкою: батьки та сестрички померли від голоду. Зустріч з Іриною стала для нього подарунком долі. Ірина, яка сама виросла в дитячому будинку, зрозуміла парубка. В їхньому житті складалося так, як вони мріяли. «Жили не гірше за людей. І діти радували.» Але війна зламала всі надії і мрії. Андрія призвали на фронт. Він терпляче зносив труднощі військового життя, розуміючи, що «нещасним бабам і дітлахам не солодше за нас у тилу було». Найстрашнішим випробуванням для Соколова стають роки у фашистському полоні. Йому довелося витримати важкі фізичні і духовні муки, тяготи. Але він вистояв, не втратив людської гідності, не став зрадником, рятуючи своє життя. Для Андрія зрадник – гірший за фашистів. Він здійснює в своєму житті перше вбивство, позбавляючи світ від мерзенного зрадника. «Мені стало недобре після цього, і страшенного захотілося руки помити, ніби я не людину, а якогось гада повзучого душив», – міркує Андрій після цього. Особиста трагедія – гибель дружини і дочок – надломила його сили, але він знайшов мужність жити і боротися далі. Раптом з’являється промінь надії: знайшовся син Анатолій. Але наприкінці війни він гине. І знову пустота і самотність. У таких ситуаціях люди часом губляться стають злими та жорстокими, але не Андрій Соколов. Він не зачерствів душею. Зустріч з маленьким сиротою Ванюшею, хлопчика з «світлими, як небушко, очима», у якого війна відібрала батьків, змінює життя Соколова. Він зігріває маленького хлопця батьківською турботою,віддає йому усе тепло своєї души і радіє тому, що може бути комусь потрібний.

Багато на своєму життєвому шляху довелося витримати Андрію Соколову, але він не озлобився на долю, на людей, а залишився людиною з доброю душею, чуйним серцем, здатним співчувати і любити. Тільки сильна духом людина може подолати усі негаразди. Образ Андрія Соколова, це приклад справжньої людяності і гідності.

Это полный твир хочешь чтото вырежи ну разбережся

4,6(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ