М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kozlovavika200
kozlovavika200
23.06.2020 16:03 •  Литература

Расшифруйте в стране моей родной цветет вишневым цветом и на полях трава!

👇
Ответ:
KNV1980G
KNV1980G
23.06.2020

В стране моей родной
Цветет вишневым цветом
И на полях трава!

* * *

Так кричит фазан,
Будто это он открыл
Первую звезду.

* * *

Стаял зимний снег.
Озарились радостью
Даже лица звезд.

* * *

Чужих меж нами нет!
Мы все друг другу братья
Под вишнями в цвету.

* * *

Смотри-ка, соловей
Поет все ту же песню
И пред лицом господ!

* * *

Как вишни расцвели!
Они с коня согнали
И князя-гордеца.

* * *

Пролетный дикий гусь!
Скажи мне, странствия свои
С каких ты начал лет?

4,7(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
slipnot174
slipnot174
23.06.2020
Семья отец — адвокат пьер верн (1798—1871), ведущий своё происхождение из семьи прованских юристов. мать — софи аллот де ла фюи (1801—1887), британка шотландского происхождения. жюль верн был первым ребёнком из пяти. после него родились: брат поль (1829) и три сестры анна (1836), матильда (1839) и мари (1842). жену жюля верна звали онорина де виан (в девичестве морель) . онорина была вдовой и имела двоих детей от первого брака. 20 мая 1856 жюль верн приехал в амьен на свадьбу своего друга, где он впервые и встретил онорину. через восемь месяцев, 10 января 1857 они поженились и поселились в париже, где верн жил уже несколько лет. через четыре года, 3 августа 1861, онорина родила сына мишеля, их единственного ребёнка. жюль верн при рождении не присутствовал, так как путешествовал по скандинавии. ]учёба и творчество сын адвоката, верн изучал юриспруденцию в париже, но любовь к побудила его пойти по другой стезе. в 1850 пьеса верна «сломанные соломинки» была с успехом поставлена в « театре» а. дюма. в 1852—1854 гг. верн работал секретарём директора «лирического театра» , затем был биржевым маклером, не прекращая при этом писать комедии, либретто, рассказы.
4,7(62 оценок)
Ответ:
maZIK007
maZIK007
23.06.2020
Більшість письменників, створюючи свої шедеври, спираються на власний життєвий досвід, який зумовлює їхній погляд на навколишній світ. але з погляду на життя талановитого російського письменника олександра гріна, сповнене бідності і поневірянь, його творчість здається дивною і нехарактерною для людини, на долю якої випало стільки страждань і випробувань. в зображенні гріна світ постає чарівним, романтичним і загадковим.

важка реальність не вбила мрії письменника про прекрасне і світле, адже він завжди сподівався, що щастя обов’язково прийде, і це буде приємна несподіванка. свою чарівну повість «пурпурові вітрила» грін написав після тяжкої хвороби, не маючи ні власної домівки, ні грошей. але ця повість виявилася незвичайно доброю, сповненою вірою у всепереможну силу надії, вірою у людей, любов’ю до життя. здається, що ця повість здатна творити дива.

кохання і надія, мрія і піднесеність над буденним — це провідні теми «пурпурових вітрил». спочатку оповіді у головної героїні ассоль не було жодної підстави сподіватися на краще: у дівчини від злиднів померла мати, а її батько змушений був піти зі служби через те, що покарав мерзотника, і заробляти тим, що власними руками виробляти іграшки. але на життєвому шляху ассоль зустрівся старий збирач казок і легенд, якій подарував їй мрію та надію. надію на те, що одного разу на кораблі з пурпуровими вітрилами приїде за нею справжній принц, який назавжди забере її «у блискучу країну, де сходить сонце і де зірки зійдуть з неба, щоб привітати тебе з прибуттям».

вразлива юна дівчина настільки сильно повірила у цю мрію, що врешті-решт надії ассоль перетворилися на дійсність, хоча більшість тих, хто її знав, вважали дівчину божевільною. в ній наче жили дві, зовсім різні особистості: «одна була донька матроса, ремісника, що майструвала іграшки, друга — живий вірш, з усіма дивами його співзвуччя та образів, з таємницею сусідства слів, в усій взаємності їх тіней і світла, що одне на одне». ассоль жила мрією про кохання, а не буденністю. грін так писав про дівчину: «нам нелегко так зануритись у казку, їй було б не легше вийти з-під її влади та привабливості».

така безмежна відданість своїй мрії врешті-решт знайшла розуміння. на перший погляд, не було нічого казкового у вчинку закоханого романтика грея, який, дізнавшись про мрії ассоль, купив пурпурову тканину для вітрил свого корабля. але це сталося не просто так, бо своєю схожістю на «чарівне художнє полотно» і гармонійністю, своєю чистотою і порядністю дівчина справила велике враження на грея.

найважливіша у повісті — здійснення мрії, яка, хоча і є чарівною та незвичайною, але цілком реальна. у своїй повісті «пурпурові вітрила» о. грін стверджує, що коли одна людина щиро кохає іншу, то в її силах перетворити життя на казку. та таке бажання виникає тільки тоді, коли кохання справжнє, коли воно дарує, а не забирає собі. на кохання заслуговують тільки такі, як ассоль зі своїм вірним чеканням і своєю відданістю.

4,4(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ