М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
karinkuus
karinkuus
08.12.2022 14:25 •  Литература

21. Найдите площадь треугольника,
стороны которого равны 5, 6, 7. 51​

👇
Ответ:
kirill031312
kirill031312
08.12.2022

полупериметр треугольника р=(а+в+с):2

р=(5+6+7):2=9

по формуле Герона площадь треугольника равна

S=корень(р(р-а)(р-в)(р-с))

S=корень(9*(9-5)(9-6)(9-7))=корень(216)=6*корень(6)

Объяснение:

4,6(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
name64
name64
08.12.2022

более года назад

Литературной деятельностью Валентина Александровна Осеева стала заниматься не сразу.

После школы будущая писательница поступила на актерский факультет, но обучение в институте не закончила.

С 1924 года Валентина Александровна работала с детьми в приемниках для беспризорников, в детских коммунах. Это нашло отражение в творчестве писательницы. Еще во время работы с детьми в качестве воспитателя и педагога она начала писать небольшие пьесы, сказки, рассказы для своих подопечных. Один из которых, "Гришка" был впервые издан в 1937 году.

Как человек, посвятивший себя воспитанию подрастающего поколения, Осеева прекрасно понимала, что нужно и важно детям.

Ее короткие, но очень трогательные произведения задевают за живое не только юных читателей, но и их родителей. Они учат честности, любви и уважению к близким, в них осуждается жадность, эгоизм, предательство.

Все произведения Валентины Александровны Осеевой давно и по праву стали классикой детской литературы.

4,6(64 оценок)
Ответ:
lenavinnik80
lenavinnik80
08.12.2022

Романтична, а точніше — героїко-романтична повість Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною» зображує життя українського селянства і з боку суспільних негараздів, і з точки зору взаємин між людьми, не оминув своєю увагою автор і внутрішні переживання, роздуми, прагнення героїв. Та цілком твір «Дорогою ціною» можна сприймати як повість про кохання.

Саме кохання головних героїв, які готові життя віддати за щастя одне одного видається мені головною рушійною силою в їхньому житті. Письменник зображує кохання не в лїрично-сентиментальному ключі. Кохання у повісті — не емоційні листи, зітхання, ревнощі і переживання панночок-міщанок, а сила духу, можна навіть сказати, кохання у повісті «Дорогою ціною» — цс стихія, особлива внутрішня стихія, яка дає сили і сенс, яка надає сміливості і рішучості, яка дає змогу людині боротися і жити, нехтуючи небезпекою.

Дорогу ціну заплатили Остап із Соломією за свою волю, але її так чи інакше було здобуто. Чи пішла б Соломія із Остапом, якби не кохання? Чи врятувався б Остап після поранення, якби не турбота і боротьба Соломії, якби її не було поруч? Чи боролися'б вони до останнього, чи готові були б заплатити цю найвищу ціну — ціну життя, — якби ними не рухали думки про щастя близької людини?

Із цієї точки зору повість «Дорогою ціною» — цс, безумовно, повість про кохання, адже саме кохання рухає персонажами. Але не тільки про кохання, а й про любов у найширшому розумінні цього слова. Про любов дружню, про любов до ближнього. Образ Івана Котигорошка найкраще ілюструє цю людську, християнську любов, через яку людина має за щастя до ншій людині, керуючись якою людина чинить добро безкорисливо, сміливо, пристрасно.

Найбільша ж любов героїв повісті — любов до волі. Говорячи про волю з позиції сьогодення, ми навряд чи можемо вповні зрозуміти, що відчували селяни XIX сторіччя... Але ж прагнення волі і неможливість існування без неї — категорія, як на мене, універсальна. І природно, що сучасного читача огортає обурення від однієї лише думки про ті умови, у яких доводилось жити селянам півтора сторіччя тому, за часів кріпаччини. Зрештою, не ненависть до неволі рухає персонажами, а любов до волі. На мою думку, це дуже суттєво. Ніколи і нічого не можна досягти, якщо тобою керує ненависть (навіть ненависть до чогось негативного), заздрощі, злість... Повість «Дорогою ціною» — не про ненависть до неволі, а про любов до волі, не про ненависть до несправедливості, а про любов до людської гідності, благородства, честі. Саме цього варто вчитися читачеві.

Объяснение:то точно не знаю правильно так что извиняй

4,7(6 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ