М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Yulia1805
Yulia1805
02.07.2020 21:18 •  Литература

Цитати до образу Петра Попельського​

👇
Ответ:
iMpreSS1ve1337
iMpreSS1ve1337
02.07.2020

1.Хлопчик, якого назвали Петрусем, народився сліпим…. обличчя хлопчика завжди (було) нерухоме і якось не по-дитячому серйозне.

2.Чудового весняного дня … вивели хлопчика в поле, на берег близької річки. На обличчі хлопчика з'явився безпорадно-розгублений вираз... Від цих нових звуків сильно колотилося дитяче серце. Трель жайворонка, тихий шелест зазеленілої берізки…. – усі ці звуки хлопчик не міг схопити у цілості, і раптом знепритомнів.

3. (Максим зрозумів, що)  чуйна натура хлопчика здатна відгукнутися, незважаючи на сліпоту, на поетичні образи пісні.

4. Для свого віку хлопчик був високий і стрункий; обличчя його було трохи бліде, риси тонкі й виразні. Чорне волосся ще дужче відтіняло білість обличчя, а великі, темні, мало рухливі очі надавали йому своєрідного виразу, що якось зразу привертав увагу. Його рухи в знайомому місці були впевнені, та все ж помітно було, що природна жвавість придушена і проявляється іноді досить різкими нервовими поривами.

5. Він затямлював пісні, ще уважніше ловив голоси навколишньої природи і часом вмів узагальнити їх вільною імпровізацією. Він і сам не міг відокремити в своїх піснях цих двох елементів: так суцільно злилися в ньому вони обидва.

6. (У 9 років) … Здавалося, Петро жив повним життям і не усвідомлював своєї сліпоти. А тимчасом якийсь дивний, недитячий смуток все-таки прозирав у його характері.  

7. Петро усвідомив що її присутність (Евеліни) не дає йому щастя, а завдає особливого страждання…     Хлопець грав на роялі сумні мелодії… Петро постійно думав, навіщо сліпому жити на світі.

8.  Численна публіка зібралася в Києві …  слухати оригінального музиканта.  … в його імпровізації відбивалися живе почуття рідної природи, чуйний оригінальний зв'язок з безпосередніми джерелами народної мелодії.

9. І раптом над зачарованою юрбою у величезній залі, владна й захватна, стояла вже сама тільки пісня сліпих  "Подайте сліпеньким... р-ради Христа". Це була пітьма на тлі яскравого світла, нагадування про горе серед повноти щасливого життя...

10. Максим … думав: "Так, він прозрів... Замість сліпої і невтолимої егоїстичної муки, він носить у душі відчування життя, він почуває і людське горе, і людську радість, він прозрів і зуміє нагадати щасливим про нещасних».  

4,5(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
melenam08041974
melenam08041974
02.07.2020

Ушел солдат на войну, а через три месяца у родились у его жены два сына, выросли они богатырями, получили от старичка два волшебных коня и две сабли богатырские и поехали путешествовать. Один поехал туда где царем быть, стал царем, но потом на охоте его сожрала львица-оборотень. Второй поехал туда, где мертвым быть, однако поочередно трех царевен от трех многоглавых змеев и получил в жены младшую царевну. Узнал, он что брат его погиб и поехал его выручать. Заставил львицу выплюнуть брата и оживил его живой водой. Львицу отпустил, так как она оказалась красивой девицей. Братья разъехались по своим царствам и стали счастливо править

4,5(10 оценок)
Ответ:
JackMix
JackMix
02.07.2020
Бажов П. «Уральские сказы» собирал, как уже было сказано выше, по всему Уралу. Многие из них он слышал от горнорабочих ещё в детстве. По некоторого времени Павел Петрович сделал официальное заявление о том, что «Уральские сказы» он сочинил сам. Произведения объединены в группы, которые связаны между собой общими персонажами. П. Бажов продумал такой ход для того, чтобы придать своей книге больше цельности. Многие сказы связаны между собой местом действия. Самый главный чудесный персонаж сказов П. Бажова – Медной горы Хозяйка. Она охраняет сокровища. Хозяйка необыкновенно красива и обладает магическими Спускаться в её владения было позволено только талантливым мастерам каменных дел. Она могла а могла и сгубить.
4,5(64 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ